2777
2789
عنوان

مهمترین چیزی که هر

52 بازدید | 13 پست

مهمترین چیزی که هر زن و مردی بهش نیاز داره ؟؟

از نظر همه شما چیه؟؟

برای هر کدوم مثال جداگانه بزنید...

ممنون

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟)

امنیت و ارامش به نطرم مهمترین چیزه 

و برای اینکه اینا رو داشته باشیم خیلی چیزها لازمه 

حس میکنم هرچی بگین اخرش به اینا میرسه

بیاین سعی کنیم ادم خوبی باشیم تو هر شرایطی سعی کنیم کار درست رو انجام بدیم حتی اگر بقیه انجام ندن .ما خوبی رو یاد بقیه بدیم 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

پول

برای هردو ؟؟

پس نیاز محبت چی .؟

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟)
2803
امنیت و ارامش به نطرم مهمترین چیزه و برای اینکه اینا رو داشته باشیم خیلی چیزها لازمه حس میکنم هرچی ب ...

درست 

پول محبت میاره

عع

پول محبت میاره

همیشه اینطور نیست با پول میتونی معشوقه بخری اما عشق نه 

بیاین سعی کنیم ادم خوبی باشیم تو هر شرایطی سعی کنیم کار درست رو انجام بدیم حتی اگر بقیه انجام ندن .ما خوبی رو یاد بقیه بدیم 
2804

اما من میگم 

توجه 

ویزیه که هم از پول ارزش بیشتری داره 

و هم آدم اکاسا امنیت می‌کنه 

و هم ...

اما من میگم 

توجه 

ویزیه که هم از پول ارزش بیشتری داره 

و هم آدم اکاسا امنیت می‌کنه 

و هم ...

2805
وقتی یه مردی پول داره برا زنش کادو میخره زنش بیشتر بهش جذب میشه فقیر باشن هر روز سر کوچک ترین چیزا ه ...

مرد پولدار واسه همه زنا میخره 

اگر پول همیشه عشق میاورد هیچ پولداری طلاق نمیگرفت