2777
2789
عنوان

بچه هاتوروخدا بیاین دارم میترکم از ترس

| مشاهده متن کامل بحث + 873 بازدید | 55 پست
صلوات بفرست برای من هم از این خیالات افتاده طبیعیه چون تنهایی و محیط تاریکه میشه لطفا یک عکس دیگه بف ...

همون که اقای چاوشی گفت: تکیه کردم بر وفای او،غلط کردم،غلط !  تا یادم باشه جز ب خدا نباید تکیه کرد
آره باباخیالت تختبه خودخ تلقین نکن دخترشجاعی بابامحکم وقوی باشخداکم چیزی خلق نکرده که

قربونتون برم ممنونم🥺🥺

همون که اقای چاوشی گفت: تکیه کردم بر وفای او،غلط کردم،غلط !  تا یادم باشه جز ب خدا نباید تکیه کرد

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
حالا دیگه مطمئن شو که هیچی نیست مطمئئئن باششش

ممنونم عزیزم واقعا بشدت ترسیدم 

🥺🥲

توروخدا اینطوری نگین میترسم🥲🥲🥲

شوخی کردم عزیز دلم منم بخدا باردار بودم تنها تو خونه میخابیدم همیشه ام تنهام ولی یه لامپ حداقل روشن میزارم 

امضامو دلی مینویسم من توی ۱۴ سالگی صاحب یه دختر شدم خودم خیلی سختی کشیدم توی زندگیم از خدا فقط فقط خوشبختی دخترمو میخام🙏این بچه توی شهری که من دور از خانوادم بودم هم پدرم بود هم مادرم با هم بزرگ شدیم یه جاهایی عقل و شعور این بچه خیلی بیشتر از باباش بود😒انشالله که همه ی دخترا عاقبت بخیر بشن
شوخی کردم عزیز دلم منم بخدا باردار بودم تنها تو خونه میخابیدم همیشه ام تنهام ولی یه لامپ حداقل روشن ...

منم روشن گذاشتم عزیزم

ممنونم🥺❤️

اسی خوبی

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
اسی خوبی

اره دورت بگردم🥲🥲دیشب با ترس و گریه خوابم برد