2733
2764
عنوان

بچه هاتوروخدا بیاین دارم میترکم از ترس

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 55 پست
صلوات بفرست برای من هم از این خیالات افتاده طبیعیه چون تنهایی و محیط تاریکه میشه لطفا یک عکس دیگه بف ...

نهایتا دل به جایی میرسد که دوراه بیشتر ندارد؛یا باید خون شود یا سنگ 
آره باباخیالت تختبه خودخ تلقین نکن دخترشجاعی بابامحکم وقوی باشخداکم چیزی خلق نکرده که

قربونتون برم ممنونم🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا دیگه مطمئن شو که هیچی نیست مطمئئئن باششش

ممنونم عزیزم واقعا بشدت ترسیدم 

🥺🥲

توروخدا اینطوری نگین میترسم🥲🥲🥲

شوخی کردم عزیز دلم منم بخدا باردار بودم تنها تو خونه میخابیدم همیشه ام تنهام ولی یه لامپ حداقل روشن میزارم 

امضامو دلی مینویسم من توی ۱۴ سالگی صاحب یه دختر شدم خودم خیلی سختی کشیدم توی زندگیم از خدا فقط فقط خوشبختی دخترمو میخام🙏این بچه توی شهری که من دور از خانوادم بودم هم پدرم بود هم مادرم با هم بزرگ شدیم یه جاهایی عقل و شعور این بچه خیلی بیشتر از باباش بود😒انشالله که همه ی دخترا عاقبت بخیر بشن
شوخی کردم عزیز دلم منم بخدا باردار بودم تنها تو خونه میخابیدم همیشه ام تنهام ولی یه لامپ حداقل روشن ...

منم روشن گذاشتم عزیزم

ممنونم🥺❤️

اسی خوبی

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)