2777
2789
عنوان

شب که میشه

151 بازدید | 9 پست

شب که میشه یادش میفتم باز دلم میگیره سه ماهه که رفته حدودا....بدون هیچ توضیحی..چرا شبا بیشتر دلتنگ میشیم؟

برام تموم شده است نگید بهش فکر نکن و فلان،خود دلم فشرده میشه

شب که میشه

بدون فکرم رفته پیشت :)

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

اشکالی نداره 

تو اینجور مواقع یه دوران سوگواری لازمه

بعد از ی مدت خود ب خود ب زندگی عادیت برمیگردی

انشاالله حالت بهتر بشه..

سعی کن شبا زیاد بیدار نمونی روزا خودتو خسته کن ک شب زودخوابت ببره

شبا دل ادم بازی درمیاره

از دلایلی که عده واجب شد🤦🏻‍♀️

میگذره من بعد پنج سال هیچ سلول مغزم اونو یادش نیست 

زیرقولت‌نزن(ان‌العهدکان‌مسئولا)نه‌بترس‌ونه‌غمگین‌شو(ولاتخافی‌ولاتحزنی)برای‌خواسته‌ات‌تضرع‌کن(اذتستغیثون‌ربکم‌فاستجاب‌لکم)آدمای‌مذهبی‌رومسخره‌نکن(الذین‌کفرواکانوامن‌الذین‌آمنوایضحکون)برای‌گناهت‌طلب‌آمرزش‌کن(وماکان‌الله‌معذبهم‌وهم‌یستغفرون)نمازروترک‌نکن(واضاعواالصلاة‌واتبعواالشهوات)ازتفریط‌بیشترازافراط‌بترس(یاحسرتی‌ع‌مافرطت‌فی‌جنب‌الله)به‌آوازه‌ومقام‌توجه‌نکن(قال‌الذین‌کفرواللذین‌آمنواای‌الفریقین‌خیرمقاماواحسن‌ندیا)زندگی‌روبه‌بازی‌نگیر(وماخلقناالسما‌الارض‌ومابینهالاعبین)بازنان‌پنهانی‌دوست‌نشو(ولامتخذات‌غیراخدان)هرکارمیخوای‌بکن‌امااینوبدون(اعملواماشئتم‌انه‌بماتعملون‌بصیر)داستان‌خضر(۶۵-۸۲کهف)وداستان‌قارون(۷۶-۸۲قصص)خیلی‌قشنگن‌بخون،هروقت‌حالت‌بدبود‌قران‌روبازکن‌تواون‌صفحه‌حتماکلمه‌ای‌رومیبینی‌که‌یه‌نشونه‌باشه‌برات🌈
اشکالی نداره تو اینجور مواقع یه دوران سوگواری لازمهبعد از ی مدت خود ب خود ب زندگی عادیت برمیگردیانشا ...

ب زندگی عادی برگشتم....خیلی وقته...

۶ سال باهاش بودم یا ۷

از دلایلی که عده واجب شد🤦🏻‍♀️میگذره من بعد پنج سال هیچ سلول مغزم اونو یادش نیست

دلتنگی دلیل خوبی واسه برگشت نیست اما...عده فکر کنم ب خاطر اطمینان از بارداریه...من ۶ یا ۷ سال باهاش بودم