2733
2764
عنوان

مژه هام درد میکنه

90 بازدید | 8 پست

نمیدونم چرا یه وقتا اینجوری میشم که پایه ی مژه هام درد میگیره و ناخودآگاه دستم می‌ره سمتشون و هی دونه دونه میکنم مژه هامو 

بعد همون قسمت که هی انگولک میکنم پاکم باد می‌کنه الانم اینجوری ام پلکم باد کرده مژه هام درد می‌کنه خیلی می‌ره رو مخم که بکنم مزه هارو

علتش چیه چیکار کنم؟؟

گل مژه هست شاید 

با شامپو ایسول بشور چشمتو

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑

انگولک نکن

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مدت طولانی ریمیل رو مژه ات نمونده؟من وقتی چندساعت ریمیل میزنم اینطوری میشه

نه اتفاقا امروز اصلا ریمل نزدم رفتم باشگاه اومدم دیدم که هام یجوریه درد می‌کنه هی انگولک کردم چند تا از مزه هارو کندم الان دیدم پلکم باد کرده