2733
2764
عنوان

خانومایی که روزای سخت خیلی داشتین

1389 بازدید | 80 پست

وحالتون داغون بود چیکار کردین؟چه جوری خودتونو اروم کردین؟تونستین طاقت بیارین؟من خیلی خیلی تو شرایط سخت بودم وهستم دیگه نمیتونم تحمل کنم بریدم نمیدونن چه جوری خودمو اروم کنم😭😭😭😭😭😭

نتونستم ‌ نابود شدم واقعا 

راهنمایی میخواهید.‌کمک میخواهید . وقتی هم از ته دلم راه  درست رو بهتون میگم . برمیگردید جبهه میگیرید ‌.  شاید بگید هرروز درون جامعه و اجتماع و مردمید .‌ولی اون چیزایی که من دیدم  و میدونم  شماها نمیدونید .  راه درست رو میگم عمل کنید.  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من از خواهرم کشیدم

خواهر من پای منو از خونه پدر مادرم برید

البته پدر مادرمم طرف اون بودن و هستن

و تبعیض قایل شدن و‌من در شهر غربت زندگی‌میکنم

دلم خوش بود هروز به مامانم زنگ بزنم و سالی یکبار برم خونشون 

که همونم نمیرم

خیلی سخته بی کسی خیلی 😭😭😭

بعضی وقتا فقط باید تحمل کنی تا روزا بگذره و گذر زمان درمان خیلی از درداس،  فقط باید صبور باشی همیین حالا هزار نفر بگه اروم باش فلان کارو کن فلان کارو کن اصلا فایده نداره،  البته توکل به خدا و سپردن کارا ب خودش میتونه خیلی کمکت کنه البته اگه اعتقاد قلبی داشته باشی

2706