2733
2764

بیایید بذارممم خیلییی قشنگه

داستان زندگیم❤️من یه مادر دختر چهار ساله ام که پارسال وحشتناکترین اتفاق برام افتاد جلوی چشم در یه لحظه دخترمو  دیدم جلوی چشمم باروغن سوخت چنان سوخت که ترسیدم هیچ وقت خوب نشه نصف صورت چشم وابرو چونه ووسینه وانگشتانش تصور کنید که من حتی سرمو از شدت غصه به دیوار میکوبیدم که نکنه خوب نشه ستا دکتر بردم خوب نشد پولی هم نمونده ومن بیقرار یه بار یهوو پیش یه خانم مهربونی گفتم واونم هزینه روتقبل کردن دخترم خوب شد من ب رسم مهربانی توکارم کمترین قیمت میگم شاید کسی نداشته باشه حتی وقتی رفتم متافیزیک اینا برخلاف هزینه زیاد قیمتای فالمو بیست تا سی تومنه تو بافت وشنیون هم همینطور تا مهربانی پا برجا بماند..‌‌.❤️

چه نازه

من از اینا داشتم😍

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

چه نازهمن از اینا داشتم😍

اره منم داشتم 

#نه به نامرئی

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
عکس خرس هم پاک میکنید ! همینه هیچ کس تو تاپیک هاتون نمیاد

نذاشت فکر کنم

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

بابا اصلا نزاشته🤣🤣🤣🤣

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

😂😂😂

برای من هیچکس دوبار عزیزنمیشه ...هرچی بودهمون بار اول بود  غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند،سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند

😂😂😂

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2706