2733
2764

؟؟؟

مگه 26 نمیشه ؟؟

سال بعدم میشه 27

ولی خودش امسال بعد تولدش گفت که 25 سالشه 😐😂😐😐

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من متولد ۷۶هستم😂😂

نیمه اولی یا دوم 

خب چند سالته الان 😂

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

دقیقا ۲۶ سال و ۵ ماهشه .

۷ ماه دیگه میشه ۲۷

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑
ببخشید ولی باید بگم ۲۷سالشه

واییییی نبابا؟؟؟

جدی میگی ؟

آخه 26 میشه که 

چه طوری 27 میشه ؟

من فرودین ۷۶ ام ۲۷ سالمه چجور اون انقدر کمه خخخ

چون فروردین شما تولدتون شده

هنوز بهمن نیومده که تولد اون بنده خدا بشه 😐

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
27میشه

بابا کجا 27😐

402 منهای 76 میشه 26 دیگه 

هنوز بهمن 403 نیومده که حساب کنیم 

بهمن میشه ۲۷ سالشالان هنوز ۲۶ سالشه

آفرین منم اینو میگم 

ولی خودش گفته بود 25😐

2706