2733
2764
عنوان

خواستگارم اومد و رفت 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 64 پست
عزیزم هزار بار اینو به همه توضیح دادم چون واقعا طلاقم داد من نمی‌خواستم زندگیم بپاشه😁

حالا که تموم شد ولی حرفت بار منفی برای خودت داره 

بازم هرجور راحتی 

ولی حداقل با این اقا صحبت میکنی اینارو نگو 

من خودم جدا شدم و افتخارم اینه خودم خواستم تموم کنم 

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا که تموم شد ولی حرفت بار منفی برای خودت داره بازم هرجور راحتی ولی حداقل با این اقا صحبت میکنی ای ...

خب تو خودت خواستی باریدم افتخار کنی.

همسر قبلی منم خیلی خوشحال بود که داره ولم میکنه

لی لی لی 

مبارکهههههههه مبارکهههه

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.

چند سالته ؟از کجا با این خوشتیپ آشنا شدی

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
عزیزم هزار بار اینو به همه توضیح دادم چون واقعا طلاقم داد من نمی‌خواستم زندگیم بپاشه😁

والا اینقدر تاکید کردی که طلاقم دادن رفتم یه نگاه به تاپیکای قبلی و خاطرات سمی شوهرت انداختم

واقعا برام سوال شده که ایا دور از جوونت ببخشید که اینو میگم اینقدر بدبخت و بیچاره و بدون خانواده بودی (بازم ببخشید که اینارو میگم چون واقعا ناراحت شدم اینطور حرف میزنی راجع به خودت) که بازم دوست داشتی با اون ادم بی همه چیز و بی شخصیت باشی؟ واقعا چرا؟ چرا دوست داشتی باهاش ادامه بدی؟

خب تو خودت خواستی باریدم افتخار کنی.همسر قبلی منم خیلی خوشحال بود که داره ولم میکنه

خب عزیزم راست میگه لازم نیست برای بقیه بگی اینارو که خودتو بیاری پایین بگو جدا شدیم همین

احسنت
خب تو خودت خواستی باریدم افتخار کنی.همسر قبلی منم خیلی خوشحال بود که داره ولم میکنه

خب تو‌چرا اینو به بقیه میگی؟ 

سیاست داشنه باش یه کم🤦

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
عزیز خوشبخت بشی چند سالته من امیدی ندارم برای خواستگار اگه زندگیم به شکست برسهاگه ایراد نداره درخواس ...

من ۲۸

همسرم گفت نمیخوامت برو منم رفتم درخواست طلاق دادم همه چیزو بخشیدم و تموم

تو ۵ دیقه راجع بهش تصمیم گرفتی

واقعا آینده‌ت روشنه

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
2706