2733
2764
عنوان

پاتولوژی زخم دهانه رحم

176 بازدید | 22 پست

من برای اقدامات قبل بارداری رفتم پاپ اسمیر دادم که التهاب شدید و قارچ کاندیدا نشون داد دکترم نوشت کولپوسکوپی از زخم منم نمی دونستم چیه قبول کردم 

بماند که تا جوابش بیاد چقدر اذیت شدم و گریه می کردم از ترس سرطان 

من قبلش هیچ دردی نداشتم و از بابت التهاب دهانه رحمم هم هیچ اذیتی نداشتم دیشب بعد دو هفته اولین رابطه رو داشتم که خدا می دونه چقدر درد داشتم تا حالا همچین دردی نکشیده بودم و بعد نمونه برداری تا الان که دو هفته ازش می گذره درد دارم پهلوم و واژنم تیر می کشه دردش هم می زنه به پام

جواب ازمایشمم اومد دکتر گفت التهاب ساده است با قرص برطرف میشه 

من کلا قبلش نه درد داشتم نه هیچ اذیتی خدا ازشون نگذره با نمونه گیری زدن ناقصم کردن خواستم بگم اگر پریود هاتون منظمه مثل من و هیچ مشکلی ندارید کلا سمت دکترا نرید بخاطر پول گرفتن می زنن ناقصتون می کنن به خدا

چرا اینقدر  جبهه میگیرید 

من برای ازمایش  قبل بازداری  رفتم پاپ اسمیر  

فقط هم با شوهرم رابطه داشتم  ک جواب اومد  اچ پی وی از نوع پر خطر 

شما هم لطفا بقیه رو از پزشک نترسون

اختیار بدنتو داشتی خب نمیرفتی نمونه برداری؟  

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
چرا اینقدر جبهه میگیرید من برای ازمایش قبل بازداری رفتم پاپ اسمیر فقط هم با شوهرم رابطه داشتم ک ...

من نگفتم پاپ اسمیر نرن شما فرق پاپ اسمیر و پاتولوژی رو نمی دونی کولپوسکوپی خیلی بده با قیچی از رحمت نمونه برمیدارن می فرستن ببینن سرطانه یا نه من هیچ علامتی نداشتم نه درد نه پریود نامنظم نه خونریزی بعد رابطه فقط چون پاپ اسمیرم التهاب نشون داد فرستادنم که الکی رحممو دست کاری کردن الان دردم خوب نمیشه نمی دونم چکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درد داشت؟‌چقدر طول کشید؟

پنج دقیقه طول کشید وقتی نمونه هارو برمی داشت اره درد داشت واسه من از دوجا برداشت ساعت شش و دوازده رحم 

بعدم ی پانسمان فرو کرد بهم گفت دوازده شب درش بیار وای موقع دراوردنش چه مصیبتی کشیدم شوهرم به زور درش اورد خیلی هم خونی بود رفته رفته دردم بیشتر شد اوایل انقدر درد نداشتم الان دردش زده به لگنم و پام واژنم تیر می کشه رابطه هم اصلا نمی تونم برقرار کنم یعنی ی دردی دارم خیلی ببخشید روز اول رابطه نداشتم کلا میل جنسی هم ندارم دیگه منی که خیلی هات بودم 

اونم استفاده کردم دردمو بیشتر کرد والا اصلا موندم چی کار کنم

لباس زیر شرت نپوش از این شلوارک نخی بپوش خودت خشک نگه دار شیرینی جات نخور رحمت گرم نگه دار دمنوش از عطاری بگیر برا عفونت رحم 

میگم شوهرت شاید عفونت داشته باشه 

آخه تو این دنیا چند نفر شکل توان 
2706