2733
2764
عنوان

چطوری شخصیتمو عوض کنم

93 بازدید | 17 پست

میدونین از شخصیتم متنفرم 

میخام یکم سرد تر رفتار کنم با هیچکس دیگه حرف نزنم کلا خفه شم باشه؟ 

ولی نمیشه یهویی شخصیتت رو عوض کنی چون همه به اون قبلی میشناسنت  و حس عجیبی دست میده بهشون

اوکی، کمک میخام:) لطفا«) 

یا ایده بدین کلا همه یادشون بره منی وجود داشتم🥲

سخته اونم خیلی زیاد

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید به خاطر عکس پروفایل🙏🏻  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم✨ هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر...🙂 درخواست دوستی قبول نمیکنم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونی شخصیت ادما از یه سنی به بعد تغییر نمیکنه مگر اینکه توی شرایط خیلی سختی قرار بگیرن که کلا زندگیشون متحول بشه نه تنها شخصیتشون. شما میتونید بعضی از رفتاراتون رو که بهتون آسیب میزنه یا دوست ندارید کنار بزارید یا تغییر بدید فقط باید تمرین کنید🙏🏻

مهم نیست چقدر سخت باشه:) من فقط از مردم متنفرم به خاطر شخصیتم به خاطر هیچ دوستی ندارم

اصولا ادمایی مثل تو دوست زیاد دارن

یعنی تو جمع سبک رفتار میکنی که به مزاج بقیه خوش نمیاد؟ 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید به خاطر عکس پروفایل🙏🏻  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم✨ هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر...🙂 درخواست دوستی قبول نمیکنم💙
میدونی شخصیت ادما از یه سنی به بعد تغییر نمیکنه مگر اینکه توی شرایط خیلی سختی قرار بگیرن که کلا زندگ ...

سنم زیاد نیستش، اصلا زیاد نیستش

ولی نمیخام تو همین سنم اینطوری شم، 

هیچ دوستی ندارم، هیچی:))))))) تقریبا هم این اره

ببین اگه نمیتونی خودتو کنترل کنی تو جمع و... برو تو گوشی و یه جوری سرگرم شو فقط وقتایی که باهات حرف میزنن یا سوال میپرسن جوابشونو بده

اینجوری بعد ها کم کم به خودت مسلط میشی و گوشیو میذاری کنار و فقط به صحبت های دیگران گوش میدی

قبل حرف زدن یا کاری انجام دادن اول خوب دربارش فکر کن

2706