2733
2764

مالی نبود ولی قبل خواستگاری گفتن زن پسرمون نشو بدبخت میشی 

خدا خیرشون بده

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

مادر شوهرم یک ماهه که باردارم بهمون خونه داده 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید. در خواست دوستی ندید
مالی نبود ولی قبل خواستگاری گفتن زن پسرمون نشو بدبخت میشی خدا خیرشون بده

خب تو زنش شدی؟

دل شکستی و شبی یک نفراز جنس خودت خنده ی تلخ به چشمان ترت خواهدزد...💫کاربر جدید نیستم چندین ساله تو نی نی سایت عضوم ولی نی نی یار ترکوندتم بی دلیل😢
خب تو زنش شدی؟

نه دیگه قبول نکردم 

دوست بودیم میدونستم ایراد داره ولی خانوادش حرفایی زدن که حسابی چشمو باز کردم

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

فقط مجلس و هزینه های عروسی 

با این که به شدت پولدارن

منم انداختمشون از زندگیم بیرون

چون کمک که نمیکردن مدام ضرر و زیان مالی بهمون وارد میکردن و کارشون سو استفاده بود

ماشین فروختن و مامانش طلاشو فروخت برای هزینه عروسی 

بعد عروسی هم در عرض یکسال همه رو پس گرفتن یعنی براشون ماشین تهیه کرد و ما بی ماشین موندیم و خونه اش یواشکی به نام مادرش بود و همه طلاها و هدیه های عروسی رفت تو جیب شوهر 

چیز آنچنانی نداشتن که بخوان حمایت کنن و فقط یه جفت النگو کادو دادن و من خیلی هم ممنونشون هستم همین که پسرشون رو به عرصه رسوندن و دو دستی تقدیم من کردن واسه من کافیه.کلا به نظرم بهتره یاد بگیریم از پدر مادرهامون همچین انتظاراتی نداشته باشیم و وظیفه‌ی اون‌ها ندونیم که از لحاظ مالی مارو تحت پوشش بگیرن اگه اینطور فکر کنیم فقط خودمون رو اذیت کردیم

2706