2733
2764

یه روز یه پمپ چی میبینه پشت یه پارس نوشته ان شاالله آزادیت 

بعد پمپچی میبینه که شلوغه ومیره ازراننده میپرسه قضیه این چیزی که پشت ماشینت نوشتی چیه. 

راننده میگه داستانش طولانیه ولی من کوتاهش رومیگم 

من شوتی هستم ویه روز پرازمشروب بایکی ازدوستام که ماشینش خالی بود داشتیم میرفتیم که یهو پلیسا اومدن دنبالمون اون دوستم که ماشینش خالی بود رفت خودشو  تحویل داد تا سرشون گرم شه که من بتونم فرارکنم.... 

ومن منتظرم اون آزاد شه. 

آدم باید همچی دوستایی داشته باشه که پشتت وایستن لطفاپربازدید کنید همه بخونن

مهراب توی آهنگ کمربندش میگه که                 همونایی که تواین دنیادلمو شکستن واسه یه وعده ناهارسرخاکم نشستن                               طرفدارآهنگ های مهرابم خواهشن نگین که گوش نکن افسردگی میگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان هنر کرده ومعرفت داره مثلا؟!

خوب پشت رفیقش وایستاده ویه کاری کرده که اون فرارکرده

مهراب توی آهنگ کمربندش میگه که                 همونایی که تواین دنیادلمو شکستن واسه یه وعده ناهارسرخاکم نشستن                               طرفدارآهنگ های مهرابم خواهشن نگین که گوش نکن افسردگی میگیری
خوب پشت رفیقش وایستاده ویه کاری کرده که اون فرارکرده

اشتباه کرده هر انسانی باید تاوان خطاش رو بده یعنی‌چی گناه کسی رو گردن بگیری معرفت به یاد هم بودن وبه هم سرزدن وتو سختیا کمک هم بودنه وگرنه هر انسانی باید مسئول کارخودش باشه اون اقایی هم که مش روب داشته باید خودش رو تحویل میداد نه اینکه بیاد پشت ماشینش بزنه واسه اون بنده خدا