2733
2764

ازدواج سنتی های الان مثل قدیم نیست که سر سفره عقد همو میدیدن...باهم میرن و میام چند ماه تا شناخت پیدا کنن

کلا نوع آشنایی که سنتی باشه یا دوستی مهم نیست مهم اینه که دو طرف چند ماه رفت و آمد کنن مشاوره برن تحقیق کنن و....

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب همون میشه دیگه 

کلا هندونه دربسته رو واسه سنتی گفتن 

اونیکی که همه جوره همو سنجیدن  اگر شکستم بخورن احتمالا خودشون چیزایی دیدنا ولی بخاطر  وابستگی و حرف مردم یاهرچی پا اشتباهشون موندن  و دست بر نداشتن 

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موهای فرفریت شده دلیل این زندگی....

دوران آشنایی طولانی، شناخت کامل خودش و خانواده اش قبل از هر اقدام رسمی، تحقیقات زیاد، رفت و آمد خانوادگی ، مشاوره رفتن  و از روی عقل انتخاب کردن و عدم عاشقی و‌وابستگی قبل از شناخت کاملش  کارهایی بود که باعث شد ازدواج برام هندوانه ی دربسته نباشه  

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
اگه بعدش هم عاشق نشیم و از سر اجبار بمونیم کنار هم چی؟

وقتی عاشق نباشی  یا مسایلی درونش ببینی که نتونی باهاش احساس راحتی کنی چه اجباری وجود داره کنارش بمونی ؟؟؟ 

من درباره ی شرایط خودم صحبت کردم 

ما توی محیط دانشگاه آشنا شدیم و بعد مدتی ایشون تقاضای آشنایی بیشتر با هدف ازدواج رو مطرح کردن 

من ۳/۵ سال این دوران اشنایی و شناخت رو ادامه دادم و وقتی دیدم الویت های من رو داره وقتی اخلاق و‌منش و محترم بودنش رو دیدم کم کم بهش علاقه مند شدم و ازدواج کردیم 

وقتی توی دوران آشنایی ازش خوشم نیاد یا ببینم با معیارهای من مطابقت نداره مسلما عاشقش نخواهم شد و چه اجباری وجود داره که کنارش بمونم؟؟؟ 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
وقتی عاشق نباشی یا مسایلی درونش ببینی که نتونی باهاش احساس راحتی کنی چه اجباری وجود داره کنارش بمون ...

وقتی خانواده بگن اگه دیگه اینو قبول نکنی ممکنه دیگه برات خواستگار نیاد باید چیکار کرد؟

وقتی خانواده بگن اگه دیگه اینو قبول نکنی ممکنه دیگه برات خواستگار نیاد باید چیکار کرد؟

متاسفانه افکار سنتی خانواده ها و این اما و اگر ها دلیل بیشتر ازدواج های اجباری هست

خانواده ای که ازدواج رو برای دختر همه چیز میدونه و فکر میکنه یه آدم فقط با ازدواج میتونه خوشبخت بشه برای من قابل درک نیستن

امیدوارم خدای مهربان در مورد این مساله راهت رو هموار کنه

متاسفانه افکار سنتی خانواده ها و این اما و اگر ها دلیل بیشتر ازدواج های اجباری هستخانواده ای که ازدو ...

ممنونم ازت ❤️

واقعا خیلی بده این افکار نمیدونم چی بگم 

اگه بعدش هم عاشق نشیم و از سر اجبار بمونیم کنار هم چی؟

ببین عزیزم بنظر من تفاهم داشتنی نیست بدست آوردنیه آدم ها دارای نواقصی هستند هیچ کس کامل نیست باید باهم کنار بیایید چه سنتی چه مدرن