2733
2764

نه بلاگری و اینا

یه پیج شخصی 

کلا من آدمی هستم که دلم میخواد لحظه‌هامو به اشتراک بذارم 

و خیلی هم اهل مجازی هستم و ارتباط گرفتن با جامعه مجازی رو دوست دارم 

ولی از اونجایی که فامیل و آشناهای ما آدمای خیلی با جنبه‌ای در رابطه با مجازی نیستن که با اونا تعامل داشته باشم

دوست و رفیق و آشنا هم زیاد ندارم سر جمع پنج شیش تا بشن یا نشن 

بد نمیشه پیجم پابلیک باشه؟ یه جوری نیست؟ جلو هم دانشگاهی و اینا بد نمیشه؟

دلم میخواست پرایوت باشه ولی اینجوری کسی نمیمونه باهاش تعامل داشته باشم😅

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
اگر عکسات خیلی بی‌حجاب نیست اشکالی نداره

اینا مربوط به اعتقادات دینی و مذهبی آدم‌هاست 

سوال من در این باره نبود حالت کلی پابلیک بودن پیج منظورم بود

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه چه اشکالی داره 

مگه هر کی پیجش پرایوت خیلی شاخه ؟!

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
عزیزم هرکاری میخوای بکن فقط قبلش حساب کتاب کارهات روبکن ازمن گفتن ازتونشنیدن

شما متوجه حرف من نشدین

من سوالم اینه هر آدمی با هر دین و مذهبی و با هر پوششی اگه قرار باشه یه پیج شخصی داشته باشه پابلیک بودنش جلوه بدی داره یا نه

من اصلا از نوع عکس‌ها و ویدیوهای شخصی صحبت نکردم

ولی معمولا اونیکه بدون حجاب هم عکس بذاره تو پابلیک احتمالا تو زندگی اون مسئله مشکل‌سازی نیست

نه چه اشکالی داره مگه هر کی پیجش پرایوت خیلی شاخه ؟!

شاخ که نه کلمه‌ی مناسبی نیست

نمیدونم گفتم شاید پابلیک بودن پیج شخصی جلوه‌ی جالبی نداشته باشه

سلام اسی کارتون داشتم متاسفانه الان ۳دقیقه هر کار کردم در خواست ارسال نشود 🌱ا 😢گه لطف کنی در خواست ...

در چه مورد؟