2733
2764
عنوان

همونم که به کراشم پیام داده بودم اسکرین شات پیامامون میذارم📸

| مشاهده متن کامل بحث + 4375 بازدید | 210 پست

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

ولی سختت نیست با کسی بری تو رابطه که با اکست رفیقه ؟

بدرک.

دیگه کاریش نمیشه کرد منم از این پسره خوشم اومد از شانس گندم با اکسم رفیقه اخه شهر ما خیلی کوچیکه همه همو میشناسن...اینطوری بهتره حداقل اکسم بسوزه...خودم با دیدنش نسوزم😂🤦🏻‍♀️

بدرک.دیگه کاریش نمیشه کرد منم از این پسره خوشم اومد از شانس گندم با اکسم رفیقه اخه شهر ما خیلی کوچیک ...

عزیزم پسرا رفاقتشون و به دخترا نمیفروشن و کلا براشون خیلی سنگینه برن با اکس رفیقشون دوست بشن 

حالا شما خودت میدونی

کاربری دست دو نفرِ قشنگا
عزیزم پسرا رفاقتشون و به دخترا نمیفروشن و کلا براشون خیلی سنگینه برن با اکس رفیقشون دوست بشن حالا شم ...

شاید رفاقتشون در حد دوست اجتماعی و معمولی باشه ینی رفیق صمیمی نباشن.

نمیدونم.

اخه شهر ما خیلی کوچیکه همه همو میشناسن.

خب خداروشکر الان شناخته

دیدم بازم استوری گذاشته منم همون لحظه یه عکس بدون تکست از خودم گذاشتم و رفتم استوریشو سین زدم.

به نظرت عکسان بدون متن بذارم یا متن دار؟

فکر کنم باید باکس سوال زیاد بذارم استوری. تا جواب بده ریپلای کنه.میترسم یه وقت فکر نکنه با این سوالا ...

باکس کخ نزار یجوریه ، من با عکسای خودم تکست هم میذاشتم اگه سیو داشته باشم نشونت میدم الان 

راستی بگو چطوری ریدی بهشچیا گفتی

همه حرفایی که این چند وقت تو دلم بودو یجا تایپ کردم یعنی یه طومار بزرگ شد قشنگ😂

میبینی یکی بدی میکنه چقدر فحش میدی بهش تو دلت ، من همونا رو کوبوندم تو صورتش واقعا هم آروم شدم بعدش ، بعد اونم بلاک کردم قبل اینکه جواب بده

دیدم بازم استوری گذاشته منم همون لحظه یه عکس بدون تکست از خودم گذاشتم و رفتم استوریشو سین زدم.به نظر ...

بنظرم با متن ولی نه متن های خیلی بلند ، یکی دو جمله باشه ، یا یه تکست از شاعری که ازش حوشت میاد 

تو تلگرام خیلی تکستای کی دو جمله ای قشنگ پیدا میشه 

دیدم بازم استوری گذاشته منم همون لحظه یه عکس بدون تکست از خودم گذاشتم و رفتم استوریشو سین زدم.به نظر ...

و اینکه بنظر من بخاطر اکست پاپس نکش ، مطمئنا دلیل خیلی محکمی نیست که بخاطر اینکه اکس رفیقشی پا پس بکشه ، اینطوری که از پیاماشو کاراش مشخصه اونم ازت خوشش اومده پس قرار نیست بخاطر همچین چیزی که احتمال داره حتی صمیمی هم نباشن بکشه کنار ، اونم‌ درحالی که میگی شهرتون کوچیکه ، اگه اینجوری باشه که باید بیخیال همه بشه که یه موقع اکس دوستاش نباشن ، پس بنظرم خودتو شرمنده دلت نکن و ادامه بده ولی هیچ وقت غرورتو بخاطرش نشکون ، بخواد خودش ریپلای میکنه و باهات آشنا میشه

2706