2777
2789
عنوان

برای مهمانی پاگشا جاری چی بپزم

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 23 پست
چرخ کرده رو سرخ کن بریز کف ظرف پیرکس روش قارچ و فلفل دلمه بریز سیب زمینی آب پز کن بعد با کره و زردچو ...

معلومه خیلی خوشمزه میشه 

حتما امتحان میکنم 

اما شوهرم و خانوادش همه غذا فست فوتی دوست ندارن

منم میخوام یه خورشتی باشه که نگن به خودش رحمت نداده 

🌙فیروز هستم 🧿

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اگه جوجه و‌کوبیده از بیرون میگیرین، برنج و‌خودت بذار. کنارش هم یه خورشت( قرمه سبزی یا قیمه یا فسنجون). من جات باشم یه کمی ام دلمه میذارم، سفره رنگین تر بنظر بیاد. میوه ام که میوه های تابستون ماشالا همه خوشرنگ و زیبان

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
2802
معلومه خیلی خوشمزه میشه حتما امتحان میکنم اما شوهرم و خانوادش همه غذا فست فوتی دوست ندارنمنم میخوام ...

من این و برای پیر زن و مرد هفتاد ساله هم درست کردم خوششون اومده با سس قرمز عالی میشه 

من تو مهمونی کنار خورشت اینو درست میکنم 

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم❤️                             متاهل و متعهد ❤️

سلام عزیزم 

من شما رو امروز شناختم

میشه بهم کمک کنی ؟ 

من چشم هام حساس هست اما دلم میخواد از لنز استفاده کنم 

شما برندی رو میشناسید که خوب باشه ؟ 

اصلا از کجا و چطور باید لنز رنگی خوب تهیه کرد ؟ 

@masoomehh    

بعضی از پیج های اینستا لنز هاشون اصلا خوب نیست 

خیلی کلفت و بده لنز هاش 

🌙فیروز هستم 🧿
سلام عزیزم من شما رو امروز شناختممیشه بهم کمک کنی ؟ من چشم هام حساس هست اما دلم میخواد از لنز استفاد ...

سلام عزیز دلم

واقعیت من اینو نمیدونم وگرنه حتما کمک میکردم🥺

من  مصی ام، ۲۵ ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋