2733
2764
[QUOTE=344663810]حقوقش فرقی نمی‌کرد چقدر باشه عزیزم ؟! مامان من هم بازنشسته هست بعد باید برای همون ش ...

مرسی گلم زمان وام تا کی هست بریم ؟!

والا پدرشوهرم بهمون یه تیکه زمین کوچیک داده تو روستا نه می‌ذاره بسازیم نه می‌ذاره بفروشیم 🤦🏽اسیرش شدیم ...

مسکونی هست فکر کنم چون بغل خونه خودشون هست 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زمینتون اگه قولنامه باشه مشکلی نداره اما اگه سند بنام دارین بهتون تعلق نمیگیرهامتیاز اب وبرق وگاز هم ...

ای بابا 🤦🏽🤦🏽

دستت درد نکنه عزیزم ♥️

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
مرسی گلم زمان وام تا کی هست بریم ؟!والا پدرشوهرم بهمون یه تیکه زمین کوچیک داده تو روستا نه می‌ذاره ب ...

فکر نمیکنم زمین روستا رو سخت بگیرن.ما قبل عید ثبت نام کرده بودیم خیلی تو نوبت بودن آشنا داشتیم دو ماهه گرفتیم.بین بانک ها صادرات خوبه.از خود بانک بپرسین برای زمین ببین چی میکه

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
فکر نمیکنم زمین روستا رو سخت بگیرن.ما قبل عید ثبت نام کرده بودیم خیلی تو نوبت بودن آشنا داشتیم دو ما ...

باشه گلم دستت درد نکنه دعا کن ماهم بگیریم 

خونه اگه سه دونگ به اسم کسی باشه چی؟

خب سه دنگ خونه بنام دارین فک نکنم بهتون تعلق بگیره.

ببین من رفتم بهم گفتن درواقع وام مستاجری یعنی هیچ چیزی نباید بنامتون باشه ما فقط امتیاز گاز وبرق بنام داشتیم بهمون تعلق نگرفت

حالا شماهم یه پرسوجوبکن

باشه گلم دستت درد نکنه دعا کن ماهم بگیریم

خواهش عزیزم.از قولنامه خونه ای که مستاجر هستین استفاده میکنین؟

خب سه دنگ خونه بنام دارین فک نکنم بهتون تعلق بگیره.ببین من رفتم بهم گفتن درواقع وام مستاجری یعنی هیچ ...

وامو شوهرم میخواد بگیره پول نیازیم 

میگم اگه خونرو بزنه به اسم من   برا منم نگاه میکنن که خونه به اسمش زنش هم هست یا نه؟ 

خواهش عزیزم.از قولنامه خونه ای که مستاجر هستین استفاده میکنین؟

از قولنامه نه استفاده نمی‌کنیم همینجوری توی کمد افتاده چطور عزیزم ؟

از قولنامه نه استفاده نمی‌کنیم همینجوری توی کمد افتاده چطور عزیزم ؟

نه عزیزم.منظورم اینه که با قولنامه خودتون میخواین ولم بگیرین؟😂ما خونه پدرم رو قلنانه نوشتیم صاحبخونه خودمون زیر بار نمیرفت

نه عزیزم.منظورم اینه که با قولنامه خودتون میخواین ولم بگیرین؟😂ما خونه پدرم رو قلنانه نوشتیم صاحبخون ...

اهااا 😂😂😂

اره با خونه مستأجری اما میگن زمان داره یک‌ماهه ...ما الان نزدیک ۶ ماهه اومدیم خونه جدیده...

اهااا 😂😂😂اره با خونه مستأجری اما میگن زمان داره یک‌ماهه ...ما الان نزدیک ۶ ماهه اومدیم خونه جدیده ...

اگه پدر با پدر شوهرت خونه دارن قولنامه سوری درست کنین 

2706