2733
عنوان

خاستگار پولدار

1000 بازدید | 93 پست

اینی که میگم درمورد خودمه میخوام صادقانه نظرتون رو بدین اینکه اگه جای من بودید چه تصمیمی میگرفتیم من خانواده ام خیلی فقیرن به هزار بدبختی تونستم فرهنگیان قبول بشم به حالا یه خاستگار برام اومده خیلی خیلی پولدار از اقوام دور مادریم هستن تصور کنید خونه شون الهیه است بعد طرف ۱۵ سال ازم بزرگ تره شرط هم گذاشته که درسم رو ول کنم حالا موندم تو دوراهی من همیشه آرزوم بود تو اون بالاشهر های تهران زندگی کنم از طرفی میترسم تصمیم اشتباه بگیرم میترسم اگه ردش کنم تا ابد به عنوان یه حسرت تو دلم بمونه

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

بگو تو پول و خرجمو تضمین میکنی درس نخونم چون وقتی پول بده تو نیاز به کارکردن نداری

و اینکه ب سن و سال نیست من خاستگار داشتم پولدار و ۲۱ سال ازم بزرگ تر بود یعنی من ۱۷ اون ۳۸ افسوس میخورم کاش قبول میکردم

باید ببینی هدفت از درس خوندن چیه 

با درس خوندن میخواستی به چه هدفی برسی 

پولش برات مهمه ؟ استقلالش ؟ یا صرفا خود درس خوندن ؟

اگه مورد اولیه این طرف این هدفت رو براورده می‌کنه اما اگه دو تای بعدیه اشتباه نکن

معلومه آدم کنترل گریه. چون هم مخالف درس خونده هم دخترسن پایین میخواد

با وجود اینکه خودم پول واسم خیلی مهمه ولی استقلالی واسم مهم تره.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
2706