2733
عنوان

وقتی میرین دکتر واستون

121 بازدید | 15 پست

پیام میاد؟ منظورم اونایی که بیمه تکمیلی دی و تامین اجتماعی هستن 

بچه ها موقع ویزیت دکتر هم پیام میاد یا فقط وقتی میرین آزمایشگاه و داروخانه؟

تروقران حیاتیه جوابمو بدین 🌷⁦♥️⁩

وزن اولیه ۶۵»»»بعد از یکماه ۶۲»»» بعداز دوماه»»»۶۰                قصدم اینه تا آخر تابستون به ۵۵کیلو برسم ایشالا 💪💪
ویزیت دکتر هم پیام میاد

مطمئنی ؟ یعنی می‌نویسه نسخه شما در فلان مطب ثبت شد ؟

وزن اولیه ۶۵»»»بعد از یکماه ۶۲»»» بعداز دوماه»»»۶۰                قصدم اینه تا آخر تابستون به ۵۵کیلو برسم ایشالا 💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای من فقط نسخه دارویی پیام میاد تکمیلی هستیم

مِن کوردِم نَوَه‌ی مَردِم رولَه‌ی کاوَه‌ی آسِنگَرِم ✌️.                  لینک کارزار خروج افغان های غیر قانونی  از ایران..لطفا امضا کنید  https://www.karzar.net/visa

بله هم مطب دکتر هم دارو 

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست
برای من فقط نسخه دارویی پیام میاد تکمیلی هستیم

یعنی فقط وقتی میرین داروخانه پیام میاددرسته؟

مطب دکتر که ویزیت میشین نمیاد درسته؟

برا من فقط داروخاته

عزیزم شما تکمیلی هستی؟

یعنی مطب دکتر نمیاد واست درسته ؟

یعنی فقط وقتی میرین داروخانه پیام میاددرسته؟مطب دکتر که ویزیت میشین نمیاد درسته؟

ببینید پیام اینکه ویزیت شما ثبت شد نمیاد

اما پیام میاد که نسخه دارویی شما ثبت شده

همینکه دکتر نسخه رو تو سیستمش ثبت میکنه پیام میاد

مِن کوردِم نَوَه‌ی مَردِم رولَه‌ی کاوَه‌ی آسِنگَرِم ✌️.                  لینک کارزار خروج افغان های غیر قانونی  از ایران..لطفا امضا کنید  https://www.karzar.net/visa
ببینید پیام اینکه ویزیت شما ثبت شد نمیاداما پیام میاد که نسخه دارویی شما ثبت شدههمینکه دکتر نسخه رو ...

عزیزم ببخشید که اینقدر سوال میپرسم 

یعنی وقتی میزنه نسخه دارویی شما ثبت شد اسم دکترم میزنه یا نه ؟ 

ن فقط داروهارو ک میزنه تو سیستم میگ‌براتون دارو ثبت شده

اها یعنی اسم دکتری که رفتی رو نمیزنه درسته ؟ فقط میزنه برات دارو ثبت شده اره؟

گلم ببخشید اینقد سوال میپرسم شرمنده 🌷🌸

عزیزم ببخشید که اینقدر سوال میپرسم یعنی وقتی میزنه نسخه دارویی شما ثبت شد اسم دکترم میزنه یا نه ؟

ببین عزیزم اینو کپی کردم فقط اسم و مشخصات خودمو پاک کردم

*سازمان تامین اجتماعی*
بیمه شده محترم،سرکار خانم ..... نسخه الکترونیک دارویی  شما با کد رهگیری .... در تاریخ 1403/02/06 توسط دکتر امير عباس خاتمي صادر گردید.
برای مشاهده جزئیات نسخه تجویزی به سامانه خدمات غیرحضوری به آدرس  ..... یا با نصب اپلیکیشن رسمی سازمان تامین اجتماعی به آدرس ..... مراجعه فرمایید.
در صورت عدم صحت پیامک دریافتی با شماره 1420 تماس حاصل بفرمایید.

ببین عزیزم اینو کپی کردم فقط اسم و مشخصات خودمو پاک کردم*سازمان تامین اجتماعی*بیمه شده محترم،سرکار خ ...

خب اسم دکترم زده دیگه 

وااای نابود شدم 💔💔😔

ممنون گلم 

2706