2733

من با یکی اشنا دارم میشم واسه ازدواج و دوس دارم واسه دوستام تعریف کنم ازشون کمک و راهنمایی بگیرم ولی مامانم میگه نگو چشمت میکنن اگرم این نشه دیگه واست خواستگار نمیاد 

بزار به یه مرحله قطعی برسید بعد واسه بقیه تعریف کن 

درست میگه ؟ اخه من با دوستام همه چیو درمیون میزارم

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اعتقاد دارم. ولی اینکه هی بترسیم و به زبون بیاریم که چشم میخوریم بدترش میکنه.

به دوستات چه لزومی داره بگی. به مشاور بگو. بحث چشم و نظر نیست. حدیث داریم تا کارتون قطعی نشده به کسی نگین.

الهی به امید خودت...  

اخه دوستامم مهربوننا یعنی ناراحت نمیشن ازینکه من شاید ازدواج کنم 

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️
اعتقاد دارم. ولی اینکه هی بترسیم و به زبون بیاریم که چشم میخوریم بدترش میکنه.به دوستات چه لزومی داره ...

اره خب شما هم درست میگی 

اخه ادم یه هیجانی هم داره واسه بقیه تعریف کنه 😅 

اره خب شما هم درست میگی اخه ادم یه هیجانی هم داره واسه بقیه تعریف کنه 😅

رو کاغذ بنویس ، تمام احساساتت و ویژگی هاشو هم هیجانت تخلیه میشه هم مطمئن باش به نتیجه خوبی میرسی

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋
2706