2733
عنوان

واقعأ بچه دار شدن برا چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 29 پست
ببین خیلی ساده میگم تورو ب این دنیا و زندگی امیدوار می‌کنه تحمل زندگیم راحتر

دوماهه ک باردارم و شب و روز ب این فکر میکنم ک ما نمیتونیم براش پدر مادر خوبی باشیم من فکر میکنم هرچی نسل امثال ما ک پایین شهر زندگی میکنیم و پراز تروما هستیم آه در بساط نداریم و خانوادهامون داغونن کمتر ادامه پیدا کنه بهتره 

تورو خدا لایک نکن😐😐😐

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بچگی خوبی ک نداشتم ولی من همیشه دلم میخاست خیلی برای بچه دار شدن کامل باشه شرایطم ک نیس

بنظرم کمالگرا هستی عزیزم.درسته که آدم دوست داره برای بچش هنه چیز بهترین باشه ولی خب اینکه همه چیز اوکی باشه نمیشه

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
بنظرم کمالگرا هستی عزیزم.درسته که آدم دوست داره برای بچش هنه چیز بهترین باشه ولی خب اینکه همه چیز او ...

همه چیز ک نه ولی حس میکنم منطقیه فکرم مثلآ ب نظرم پایین شهر زندگی کردن عمق فاجعه است ادم هیچوقت تو پایین شهر رشد نمیکنه این الان واسه من خیلی سخته ک بخام بچمو جایی بزرگ کنم ک خودم میدونم چ لجنزاریه مامانم همیشه مارو از کوچه خیابون دور نگه میداشت اما نمیتونست نذاره بریم مدرسه و دراخر اون تأثیر منفیشو رومون میذاشتن 

تورو خدا لایک نکن😐😐😐

دخترعموم هم مثل شماست. از بچه متنفره. چند ساله ازدواج کرده و میگه بچه نمیخوام. نزدیک 40 سالشه دیگه. 

حالا برعکس جاریم. بچه‌دار نمیشد. چندبار ivf کرد. انقد درد کشید بنده خدا. همین آمپولایی که تزریق میکرد چقدر بد بود. یعنی دور ناف و عضلات باسنش چنان کبود و سفت شده بود که سوزن فرو نمی‌رفت. خداروشکر الان 2تا بچه داره. اونو که دیدم همیشه میگم خداروشکر که بدون دردسر بهم بچه داد. واقعا چقدر ما ناشکری می‌کنیم. 

حس میکنم خیلی زندگی خوبیه دارن و خوشی زده زیردلشون🤣🤣🤣

مادر شدن یه پروسه احساسی هست بیش تر تا عقلی .

خیلی ها شرایطو میسنجن بعد بچه دار میشن ولی کلا پروسه پدر و مادر شدن به پروسه احساسی هست .

به خاطر همین خیلی ها شرایط خوبی ندارن و میبینی چند تا بچه دارن چون دارن از نظر احساسی تصمیم میگیرن . 

قطعا همه توی زندگیشون مشکلات دارن . ولی خب نوع مواجه ادم ها با مشکلات با هم فرق داره . 

بنظرم کمالگرا هستی عزیزم.درسته که آدم دوست داره برای بچش هنه چیز بهترین باشه ولی خب اینکه همه چیز او ...

اصلا یکی از مشکلات تربیتی که الان جامعه باهاش درگیره همین تفکر پدر مادرای نسل جدیده. 

منم بچه دوست نداشتم

یادم نمیاد تا قبل از بچه خودم، بچه ای هم منو دوست داشته باشه🙄

تا ۸ سال بچه نخواستیم و بعدش بیشتر بخاطر شوهرم قبول کردم

تا وقتی باردار بودم بیشتر احساس مسئولیت می‌کردم تا دوست داشتن

دنیا هم که اومد، اونجوری که بقیه مامانا غش و ضعف میکردن و قربون صدقه بچه میرفتن نبودم

ولی این بچه تو چند هفته جوری خودشو تو دلم جا کرد، جوری شد همه زندگیم که اصلا یادم نمیاد قبل از اومدنش چکار می‌کردم ❣️

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.
دوماهه ک باردارم و شب و روز ب این فکر میکنم ک ما نمیتونیم براش پدر مادر خوبی باشیم من فکر میکنم هرچی ...

هیچکس از آینده خبر نداره 

بیشتر از خدا ک نمیدونی میدونی؟؟؟

وقتی مصلحت دیده بهت بچه بده دیگه حرفی نمیمونه شاید همین بچه باعث رشد و پیشرفتتون بشه 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
همه چیز ک نه ولی حس میکنم منطقیه فکرم مثلآ ب نظرم پایین شهر زندگی کردن عمق فاجعه است ادم هیچوقت تو پ ...

بله درسته محیط زندگی خیلی رو سرنوشت بچه تاثیر میگذاره

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
2706