2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست گلم من و معصوم تو تل یه گروه میخوایم بزنیم تو این مدت کنار هم باشیم و همو راهنمایی کنیم از او ...

گلم تلگرام نیستم زیاد تو ایتا و روبیکا نمیشه؟؟؟؟

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم تو این ۱۶ روز دیگه بتا ندادی؟

نه دیگه منتظرم هفته بعد برم اخه اینجا ی چن نفر گفتن شاید لقاح دیر تشکیل شده بتا نشون نداده فعلا 

نمیدونم دیگه والا

منتظرم هفته بعد باز منفی شد برم دکتر بگم

گلم تلگرام نیستم زیاد تو ایتا و روبیکا نمیشه؟؟؟؟

عزیزم من که ایتا و روبیکا ندارم 

😁اتفاقا منم اینقدری که تو نی نی سایتم تو بقیه اپا نیستم ولی خوب تلگرام و انتخاب کردیم که حدعقل نوتیفیکیشن میاد و راحت میتونیم باهم در ارتباط باشیم 

نه دیگه منتظرم هفته بعد برم اخه اینجا ی چن نفر گفتن شاید لقاح دیر تشکیل شده بتا نشون نداده فعلا نمید ...

شما اخرین اقدامتون کیه بوده؟

اگه ۱۴ روز گذشته نشدین حتما پیگیری کنید بیشتر از این منتظر نباشین 

نه دیگه منتظرم هفته بعد برم اخه اینجا ی چن نفر گفتن شاید لقاح دیر تشکیل شده بتا نشون نداده فعلا نمید ...

انشالله که شماهم بیای اینجا خبر بارداری ات رو بدی😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم من که ایتا و روبیکا ندارم 😁اتفاقا منم اینقدری که تو نی نی سایتم تو بقیه اپا نیستم ولی خوب تلگ ...

اخه فی*ترشکن خیلی بد وصل میشه نمیتونی نصب کنی ایتا رو😅😅😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه فی*ترشکن خیلی بد وصل میشه نمیتونی نصب کنی ایتا رو😅😅😆

ببین الان همه از پ*روکسی استفاده میکنن کسی از 🐘شکن استفاده نمیکنه تونستی بیا تل برات کانال پ*روکسی و بفرستم هر دقیقه پ*روکسی جدید میفرسته با کیلیک کردن روش تلگرام خودش بدون فیل*تر کار میکنه 

2706