2733
عنوان

شورشو دراورده بخدا

597 بازدید | 24 پست

من خیلی اخلاق بدی دارم از بچگیم همین بوده دوس ندارم چیزی داشت باشم ادم نزدیکم از اون داشت باشه خواهر شوهرم خیلی من اینکارو میکنه همیشه چیزی میخرم اونم میره ازش میخره بارها مانتو بوده گیر سر بوده هررررچی بخرم اونم چند روز بعدش میخره . کفش گرفت بودم الان دیذم همونو مث همون خریده ولی نمیزاره من ببینم از وسیله های من خریده قایم کرد بود انباری . چون باهم زندگی میکنیم من میبینم اصلا . یجوریم رفتار میکنه ک اصلا ادمو له میکنه تو ک گرفتی چرا اینجوری رفتار میکنی اخه . من این اخلاقمه نمیدونم چکار کنم سعی کردم درستش کنم نشد . فقط دارم مخ خودمو میخورم . دو کاربری دارم معلق شده امروز دیدم اینو الان زدم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودت ناراحت نکن برعکس خوشحال باش که تورو الگو خودش قرار داه ولی تو روش بگو میبینم هرچی من میخرم عین ...

ی ادم دهن بازه میترسم قورتم بده ولی پروفایل عکس خودمو گذاشتم حالا با یچیزی اونم دیروز همین کارو کرد بود منم پروفایل گذاشتم ما تقلید نمیکنیم بلکه الگوییم بهش پیام دادم این لینکو برام استارت کن قصدم دیدن پروفم بود بهش. 

می فهمم سعی کن بهش بفهمونی

بارها گفتم ولی دهنش خیلی بازه . همون شلواریم ک رو مفشه پوشیده بودم همونم خریده . خب چرا اینجوری میکنه خودشو قایم میکنه میبینمش زود میره تو اتاق درو میبنده تیپشو نبینم . عقده یییییییییه.

اووه نترس بابا مثلا میخواد چی بگه

الان رفته بلفارو کرده چند روز نبودم برگشتم خودشو ازمن قایم میکرد ک نبینم عمل کرده کلااااااا همینه در این حد بدون . تیپشم ازمن قایم میکنه با اینک از من میره یاد میگیره . باور میکنی حتی ترکیب رنگ ست لباساشم؟

بهش تیک بنداز بگو من نمیدونم چه سلیقه ایی دارم ک اطرافیان حسادت میکنن بهم میرن عین همونو میخرن یا بهش بگو میخای هرموقع عین وسایلی ک میخرم یولشکی بخری بهم بگو دفعه بعد دوتا بخرم یکی واسه خودم یکی واسه تو ک نری یواشکی بخری باهم ست کنیم یا خرش کت با زبون یا ی جوری حالیش کن این رفتارش رو دوس نداری ی چیزی بگم سر این چیزا الکی خرص نخور یهو ب خودتت میای میبینی پیر شدی خوشبخت باشی عزیز دلم

واگذارت میکنم ب همون خدایی ک ب اسمش قسم خوردی تنهام نذاری....

آی گفتی منم ی جاری دارم از هرچی بگیری تقلید میکنه میخوام برم کلاس یا جایی من تا حرفش میزنم جلو جلو میره یا موهام میگم رنگ میکنم فرداش میبینم رنگ کرده برا بچه گفتم میخوام اقدام کنم دیدم بعد یکماه گف حامله اس با اینکه دوتا بچه داره اصلن ی موجود عجیبیه

هر چیز خوب در زندگی یا غیرقانونی است یا غیراخلاقی یا چاق‌کننده
2706