2777
2789

سلام 

بچه ها میخواستم بدونم مشکلات مالی چقدر میتونه یه زوج رو تحت فشار بزاره و باعث چه مشکلات دیگه ای میتونه بشه؟ 

تجربه ای دارید؟

خیلی زیاد حتی اگر عاشق هم باشن انقد فشار و استرس مالی روان آدمو بهم میریزه ممکنه هر اتفاقی بیافته سریال در انتهای شب خیلی قشنگ این‌موضوع رو به تصویر کشیده و اینکه میگن آدم‌عاشق باهرشرایطی کنار میاد یه شعار مسخره مخصوص فیلمای هندیه

یه خواهر بزرگ‌تر که برای خواهراش قوی و حامیه یه زن مستقل که پشت شوهرش بهش گرمه یه دختر عاقل که هرجا بتونه به پدر مادرش هر کمکی باشه میکنه و اونا بهش افتخار میکنن یه مادر که پسر کوچولوش دوسش داره و یه آدم که از درون احساس پوچی ‌و تنهایی میکنه احساس ناکافی بودن تا حد خفگی آزارش میده و مدام داره از خودش میپرسه با زندگیم چیکار کردم ؟ و هرچی بیشتر میپرسه بیشتر غرق این سوال میشه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو این دوره زمونه اگه بخوای با بی پول ازدواج کنی اذیت میشی ...حسرت یه لباس حسرت یه غذای بیرون الان یه رستوران خداتومن پولشه ...بیشتر فکر کن ..عشق نون و آب نمیشه ..دوم لباس عروس جشن عروسی هم زندگی و پول نمیشه ..

نود درصد

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
تو این دوره زمونه اگه بخوای با بی پول ازدواج کنی اذیت میشی ...حسرت یه لباس حسرت یه غذای بیرون الان ی ...

اخه الان چند درصد پسرا مگه پولدار هستن؟ 

اکثر پسرای پولدارم مشکلات اخلاقی دارن نمیگم همشون ولی خیلیاشون

اخه الان چند درصد پسرا مگه پولدار هستن؟ اکثر پسرای پولدارم مشکلات اخلاقی دارن نمیگم همشون ولی خیلیاش ...

ببین اگه پسر از طرف خانواده حمایت میشه میتونی ازدواج کنی اما و اما با اجازه اونا باید هرچی برات بخره مانتو بخره اجازه اول از پدر به مادرش نظر میده برای چیته مگه اون مانتو نیست ..ببین زمون ما که ازدواج کردیم یه قرن پیش میتونستیم با ۲۰۰ تومنم با نخوری زندگیو چرخوند الان واقعا با نخوری هن نمیشه زندگیو چرخوند بیشتر فکر کن ..اگه پسر هیچ حمایت از طدف خانواده ش نشه میدونی رهن و اجاره خونه چنده !پول یه مانتو فوقش ۱ تومن باید تا چند سال مانتو نخری تا بتونی پول پیشو اجاره رو جمع کنین برای ماه سال بعد ..میوه که خداتومن پولشه اگه هوس کروی اگه مهمون اکمد میخوای چکار کنی!نخوری هم کمبود فقر و اهن و کلسیم میگیری ..بهش بیشتر فکر کن اگه تونستی تصمیم گرفتی ازدواج کن ..

همین الان خودم وسط این مشکلاتم دونفری داریم کار میکنیم ولی سالی یه بار گوشت میخریم کافیه یه روز به هر دلیلی نتونه کارکنه عین همون مبلغ رو عقب میافتیم تازه خورد و خوراک اون روز رو فاکتور میگیرم

دوتا بچه دارم و مستاجرم سر سال صاحبخونه با نامردی تمام اجاره رو زیاد کرد خودم روحم از اسباب کشی خسته شده توان بدنی که بماند وقتی نشه درست به خوراک برسی روی اعصاب تاثیر میزاره 

فقط تلاشم برای اینه که بچه  ها درست بزرگ بشن عقده و کمبود نداشته باشن

حالا با همه این ها خرج تعمیرات ماشین و وسایل ضروری خونه که همیشه یهویی میاد رو در نظر بگیر 

راستش اصلا حوصله هیچ کسو ندارم 

16 سال صبر کردم الان صبرم تموم شده

تنهایی از پس مشکلات براومدن تو این دوره خیلی سخته