2733
2764
آره بخدا خیلی خوشمزس🥺طول میکشه آماده بشه ولی عالیههههه

ی روز حتما درس میکنم

مرصی از پیشنهاد زیبات

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وایییی دلم خواست ولی بابام بغل دستم خوابه....

منطقی نی دوست عزیز

منم همه خابن رفتم تو کتری اب گذاشتم چای بزنم 🦦🚬

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
حلوای شیر🥺🥺😅

حلوای شیرعالیه

درستش کردم خیلی خوشمزه است ولی استرس خراب شدن آدم میگیره بایدسریع بخوریش

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
منم

حلواش با تو

چای زعفرونیش با من🦦🚬

بنازم جرعت😔👍بعد من بابام هی تکون میخوره سکته رو رد میکنم...

ن جدی

خو مگ مجبوری کنار بابات بخابی😂

حلوای شیرعالیهدرستش کردم خیلی خوشمزه است ولی استرس خراب شدن آدم میگیره بایدسریع بخوریش

کم درست کن خب آره باید تازه باشه ولی ارزشش و داره ما همیشه با آرد معمولی درست میکردیم خوشمزه میشد ولی ی بار نذر داشتم با آرد قنادی درست کردیم خیلی خوشمزه شده بود و خیلی هم پربرکت شد دوبرابر همیشه در اومد

نوش جونت ❤️

انگا همو حلوای خودمونه برا شهدش ب جا اب شیر میزنی با گلاب اینا

کم درست کن خب آره باید تازه باشه ولی ارزشش و داره ما همیشه با آرد معمولی درست میکردیم خوشمزه میشد ول ...

برم شیربخرم میخوام ماست هم درست کنم کمی هم حلوادرست کنم انشاءالله هوس کردم

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
ایده بابامه برای اینکه زود بخوابم😂

الان خیلی تاثیر گذار بوده؟:/

ماشالله ۵ صب بیداری😂🚬

انگا همو حلوای خودمونه برا شهدش ب جا اب شیر میزنی با گلاب اینا

حلوای شیر کلا همه چیرو یه اندازه می‌ریزی مثلا یه کاسه آرد ریختی یه کاسه شیر یه کاسه روغن ولی من کمتر میریزم روغنش و خیلی چرب نشه یه کاسه کمتر شکر 

همون اول همه موادش و می‌ریزی فقط هم میزنی تا خودشو بگیره

دیدی سفت شده یه کاسه هم آب جوش می‌ریزی 

گلاب و زعفران و آخر 

2706