2733

اصلا از عوامل اون مدرسه از خود اون مدرسه متنفرم ... 

چون مقایسم کردن با بچه های دیگه ،جلو بچه ها تحقیرم کردن ، وحشت تو دلم انداختن 

رفته بودم کلاس کیک پزی از ترس یاد نگرفتن و مقایسه شدن با دیگرون اصلا نتونستم یاد بگیرم وحشت داشتم در حد مرگ 

الانم دلم میخواد برم دوره آرایشگری ولی بازم میترسم استرس همه ی وجودمو میگیره  ترس از یاد گیری از دبستانم باهام موند خدا نگذره از مقصراش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای😆 معلم کلاس اولم مارو میزد وحشی 

اونم با خودکار... یهو فرو میکرد تو سرمون

اخرشم شکایت کردیم اخراج شد

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

منم راضی نیستم خدا خیرشون نده 

معلم کلاس اولم دوبار بهم اجازه نداد برم دستشویی تو کلاس ....

خیلی ناراحت میشم وقتی یادش میوفتم😔

علاوه بر این منو زد از لبام خون دراومد 

معاونم تو صف کتکم زد جلو بقیه و بهم تهمت زد بخاطر اصلاح ابرو 

منو چی میگی صندلیمو جدا کرده بودن چون با بقیه فرق داشتم🤣🤣

من چون کلا آدم حساسیم... همه ی رفتاراشون روم تاثیر گذاشته ببین الان که ۲۳ سالمه از یادگرفتن میترسم ،حتی ترس اینو دارم که دعوام کنن فک کن تا چه حد

نظام آموزش پرورشی ما صفره فقط به سیبیل خوب بلد بودن رسیدگی کنن خدای نکرده دختری سبیلشو نگرفته باشه

از مدیر و معاون دوران دبیرستانم متنفرم

به خصوص خانم اسدی عوضی ازت متنفرممم مدیره پولکی 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 به نام الله☝🫀👑به عشق وطن🇮🇷 مادر❤️پدر🤍  💍miladm🧿 🤰🤱 

۲۹ سالمه از ۷ سالگی که توی صف هر روز ناخنارو چک میکردن و با خط کش میزدن من سرِ صف تند تند با دندون ناخنامو میکندم تا برام عادت شد و ۲۲ ساله که ناخن میجوام و ناخن خوردنم عصبی شده🥲

منم راضی نیستم خدا خیرشون نده معلم کلاس اولم دوبار بهم اجازه نداد برم دستشویی تو کلاس ....خیلی ناراح ...

اه اه این معلم های کلاس اولی چرا انقد وحشی ان...

منم متاسفانه تجربه ی تلخی دارم از کلاس اول

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2706