2733
عنوان

مچ نامزدم رو گرفتم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره دقیقا مث قبلا منه که حتی شوهرم تو دوستیمون میخواست دوس دخترای قبلیشو یادش بره من نمیذاشتم 😂😂😂 ...

بالاخره یه زمون طرفو دوس داشته

باید یه کاری کنه کلا تو فکر اون نباشه.

ولی رفته بیشتر تحریکش میکنه

خصوصیاتش رو میگم شما بگو چی درسته چی غلططرف زیاد اهل رفیق بازی نیستاهل مواد مخدر و اینا نیست گاهی سی ...

اگه برای ازدواج در نظرش داری و زیر ۲۳ سالشه که بهت بگم خیلی خصوصیاتشو جدی نگیر هنوز شخصیتش کامل نشده

و اما تو این شرایط من اگه جای تو بودم حتما میگفتم بهش و بعد میرفتم چون صداقت و پنهون کاری نکردن شرط اول رابطه اس

مخصوصا که میگی تجربه همچین کارایی هم داشته با دوستت 

ولی خب آدما متفاوتن و الویتاشون مث هم نیست شما میتونی جور دیگه برخورد کنی

خیلی🥲💔

ببین عزیزم خواهرانه یه چیزیو بهت میگم گوش کن به حرفم، کسی که یه بار بهت بی احترامی کرده بازم میکنه و براش مهم نیست که تو چقدر دوسش داری، مخصوصا وقتی پشت سرت پیش یکی دیگه بهت بی‌احترامی کرده، هرچقدر بیشتر بزاری بگذره اون حس دوست داشتن تو وجودت بیشتر میشه با گذشت زمان، و امروز بهتر از فرداست که جلوشو بگیری، چون اگه ادامه بدی و علاقت بیشتر شه همونقدرم برات بیشتر مشکل میشه فراموش کردنش

2706