2733
عنوان

مچ نامزدم رو گرفتم💔

888 بازدید | 82 پست

یکساله باهاش دوستم در واقع نامزد نیست 

با پیج فیک امتحانش کردم در واقع خودمو جای رل قبلیش جا زدم 

شماره یکی دوستاش رو داد و گفت زنگ بزن و اینا و شماره خودشا نداد و گفتم برگرد و گفت حالا که جون گرفتم؟ و هیچوقت یادم نمیره باهام چکار کردی و از این حرفا 

به من دروغ گفت طرف رو بلاک کرده ولی داشت همزمان با من و پیج فیکم چت میکرد

الان میخام باهاش کات کنم آیا برینم بهش یا با حرف خوب جدا بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با چه حرف خوبی اخه؟ اونم با اینکه داره با پیج فیکت که فکر میکنه اکسشه حرف میزنه، من بودم تو این موقعیت هیج حرف خوبی برام نمیومد، ولی درکل اول فرصت بده ببین چه حرفایی به پیج فیکت میزنه، شاید نخواد برگرده مثلا به اکسش، ولی اگه خواست برگرده یا برگشت اونموقع میتونی هر حرفی دوس داشتی بزنی

خب فرصت بده شاید بهت بگه و اینکه پسرع داره رل قبلیشو رد میکنه نمیگه ک برگرد توم باشی اینارو میکنی او ...

عمرا من اصلا چت نمیکنم 

طرف به من دروغ گفت که بلاک کردم ولی داره میچته 

و یکبار هم با من قهر بوده رفته پشت سرم با تنها دوستم حرف زده

2706