2733
عنوان

دارم از عشق میسوزم💔

425 بازدید | 32 پست

میدونم یکی دیگه رو دوست داره ولی نمیتونم ازش دل بکنم💔اومد گفت عاشقتم و دوست دارمو این حرفا ولی در اصل دیوانه وار عاشق یکی دیگه بود قبل رابطمونم بهم گفته بود ولی باز قبولش کردم... اومد منو عاشق خودش کرد ولی فکر نکنم ک عاشقم شد. دارم میسوزم قلبم تیکه پارس دلم اونو میخاد اخه عشق چرا انقد ادمو زجر میده💔🥲چندبار پیام داد ولی سین نکردم اخه زیادی زجرم داد شایدم بخاد بازیم بده با این پیاماش🖤💔 با اونی ک عاشقشه بهم چندبار خیانت کرد ولی باز نتونستم ازش دل بکنم... میدونم ارزش نداره ولی دست خودم نیس.. خیلیا اومدن تو زندگیم و منو خاستن ولی نتونستم ب اندازه اون دوسشون داشته باشم💔با وجود تمام بدی هاش بازم اونو میخام💔😔خیلی اومد و گفت ک پشیمونم و برگرد و این حرفااا... اصلا ول کن من نبود ولی من انقد غرور دارم ک حتی یا بخامش طوری رفتار کردم ک انگار واسم اهمیتی نداره

انقددد سنگینم ک کاری کردم ک فکر کنه کسی دیگه تو زندگیمه ولی باز پیام میده... امروز پیام داد انقد دلم خاست جوابشو بدم ولی غرورم اجازه نداد.. اخه زیاد زجرم داد.. چیکار‌کنم؟🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همشو نخوندم ولی اگ واقعا عاشق اون بود که باتو بهش خیانت نمیکرد

خب قبل من با یکی دیگه بود ک خیلی دوسش داره ولی گفت ک باهم‌ نیستیم و اینا قبولش کردم ولی فکر نمیکردم ک خیانت کنه بهم💔🙂

مگه‌ عجیبه؟عاشق نشدم خودش اول اومد سمتم و منم دیوونش شدم دیگه🥲❤️‍🩹

نمیدونم عشق فامیلی بدرد نمیخوره بنظرم😂 

تو هم بیخیالش شو مهلش نده  دیوونه نشو هیچ چیز مهم تر خودت نیس خودتو نابود نکن با فکر کردن ب کسی ک بهت اهمیت نمیده فقط خودتو دوس داشته باش رو خودت تمرکز کن دخترممم

نمیدونم عشق فامیلی بدرد نمیخوره بنظرم😂 تو هم بیخیالش شو مهلش نده دیوونه نشو هیچ چیز مهم تر خودت نی ...

عشق فامیلی از همه‌چی سخت تره

چون هم ازدواجشو میبینی هم‌ دست ب دست کسی دیگه رو با چشم خودت میبینی....

بله واسه خودم ارزش قائلم ولی خیلی سخته💔

2706