2733

قراره با مامانامون بریم ما ساعتش رو مشخص کردیم اونا هم مکانش رو 

توقع داشتم بگه کافه ولی گفت بریم پارک 

با مادرش یا خودش اصلا صحبتی نکردیم و همو ندیدیم فقط واسطه حرفارو رد و بدل کرد

خیلی خیلی استرس دارم در حدی ک خوابم نمیبره میترسم خودش یا مادرش منو نپسنده اخه من دماغم گوشتی و بزرگه ۵ ماه پیش هم با ی پسره رفتیم بیرون ولی منو نپسندید اصلا اجازه نداد ۵ دیقه صحبت کنیم سریع ببند شد و جلوتر از من رفت خیلی دلم شکست 💔 واسطه دوستم بود ابروم پیشش رفت 

حالا فردا هم میترسم مثل اون موقع بشه توروخدا دعا کنین ب خوشی بگذره اگه قراره قسمت هم نباشیم لااقل من جواب رد بدم ن اون 

ماه ها سر اون قضیه زجر کشیدم خدایا تاریخ رو دوباره تکرار نکن

برای شادی روح پدرم و برادرم صلوات و فاتحه بفرستین بهم بگین منم برای امواتتون بخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اعتماد به نفس داشته باش عزیزم

تیپ خوب بزن‌و دخترونه‌ن‌برا اونا برای خودت

پوستت شاداب باشه

راحت صحبت کن مشتاق هم نباش 

شد شد نشد بهترش قراره بشه

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم واسطه ها کاش حداقل ی عکس معمولی رو باید نشون بدن تا طرف ی پیش زمینه از چهره طرف داشته باشه 

ولی در کل ی سریا بیشتر ذات و مهر طرف براشون مهمه نه صورت 

خدایا خانوادمو خودت حفظ کن،😇شوهر گلمم حفظ کن از بدیای دنیا 😍😍😍😍😍

دورت بگردم نه هزیزم اینجودی نگو منم مثل تو بودم ولی الان مسگم ارایش ک بوو چرا اینکارو نمیکردم

الان اونقدر ادم خوشگل میشهههه قشنگ ارایش بزن لبخند ملیح داشته باش

خیلی دلم میخواست الان پیش خانوادم کانادا باشم حیف که اونام اینجان  

با اعتماد به نفس بالا  برو ....سعی کن متین و با وقار رفتار کنی ...زیاد پر حرفی نکن . سوالات اضافی و بی ربط نپرس . از گذشته ات حرف نزن . اگه سوالی کرد مرتبط با سوال جواب بده ...اگه جواب منفی شنیدی مطمئن باش خودش رو در حد و اندازه تو ندیده و تو از اون بهتری ...

2706