2733

قراره با مامانامون بریم ما ساعتش رو مشخص کردیم اونا هم مکانش رو 

توقع داشتم بگه کافه ولی گفت بریم پارک 

با مادرش یا خودش اصلا صحبتی نکردیم و همو ندیدیم فقط واسطه حرفارو  رد و بدل کرد

خیلی خیلی استرس دارم در حدی ک خوابم نمیبره میترسم خودش یا مادرش منو نپسنده اخه من دماغم گوشتی و بزرگه ۵ ماه پیش هم با ی پسره رفتیم بیرون ولی منو نپسندید اصلا اجازه نداد ۵ دیقه صحبت کنیم سریع ببند شد و جلوتر از من رفت خیلی دلم شکست 💔 واسطه دوستم بود ابروم پیشش رفت 

حالا فردا هم میترسم مثل اون موقع بشه توروخدا دعا کنین ب خوشی بگذره اگه قراره قسمت هم نباشیم لااقل من جواب رد بدم ن اون 

ماه ها سر اون قضیه زجر کشیدم خدایا تاریخ رو دوباره تکرار نکن

برای شادی روح پدرم و برادرم صلوات و فاتحه بفرستین بهم بگین منم برای امواتتون بخونم

چجوریه به این فکر نمیکنی تو اونو نپسندیدی؟ من همیشه فوبیا داشتم من اونو نپسندم و حالم بهم بخوره و طرف سریش،باشه

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلااااا استرس نداشته باش و براتم مهم نباشه آخه اون خواستگار خیلی باید احمق باشه سر دماغ بزنه زیر زن ...

زیر زندگی؟؟؟ خدایی شماها چند سالتونه میاید نظر میدید؟ بحث پسند اولیه ست و حق طرفینه ولی من حرفم اینه اصلا شاید استارتر نپسندید

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

بگردم 

منم اولین بار رفتم پارک 

من بودم زن داداشم جاریم مامانم نامزدم 😂😂

مامانم آش رشته گذاشته بودم 

زمستونم بود رفتیم تو سرما خوردیم آنقدر چسبید 

هرچی قسمت باشه همون میشه نگران چیزی نباش 

میگن چیزی که قسمت تو هست از کنارت نخواهد گذشت 

تو این گرما کی میره پارک بابا؟ جزغاله میشی

همینو بگو دیگه 

انترا نگفتن حداقل بریم کافه 

حالا گرما هیچیییی میترسم فامیل ببینه

برای شادی روح پدرم و برادرم صلوات و فاتحه بفرستین بهم بگین منم برای امواتتون بخونم
2706