2733
2764
عنوان

فردا دیدار اول با خواستگارم میخوایم بریم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نهایتا بعدا دماغتو عمل میکنی انقد خودتو ناراحت نکن خاست خاست نخاست ب درک

تا حالا برای تو پیش اومده خواستگار تورو نخواد؟

برای شادی روح پدرم و برادرم صلوات و فاتحه بفرستین بهم بگین منم برای امواتتون بخونم
خب پس چ باید کرد پسر ازکجا بیاریم باهاش دوست بشیم بعدم کی گفته همه با دوس دختراشون ازدواج میکنن

منظور من این نبودا،منظور اینه اعتماد ب نفس داشته باشه،قرار نیس هر دیداری ب ازدواج برسه،سلایق متفاوته

کوردم 
همینو بگو دیگه انترا نگفتن حداقل بریم کافه حالا گرما هیچیییی میترسم فامیل ببینه

بیرون خوب نیست ، یه کافه خلوت برید ، اگه بیرون برید هرکی رد بشه میخواد زل بزنه بهتون و حواستون پرت میشه ، قشنگ برید کافه رو به روی هم بشینید ، من خودم خیلی خواستگاری رفتم ، لبخند زدن خیلی مهمه ، سرتو همش پایین ننداز ولی خیلی هم دیگه زل نزن ، اگه خوب بتونی ارتباط چشمی باهاش بگیری مطمئن باش جذبت میشه .

(توکلت علی الله❤️‍🔥)
خب پس چ باید کرد پسر ازکجا بیاریم باهاش دوست بشیم بعدم کی گفته همه با دوس دختراشون ازدواج میکنن

اره واقعا چقد حق گفتی

برای شادی روح پدرم و برادرم صلوات و فاتحه بفرستین بهم بگین منم برای امواتتون بخونم
بیرون خوب نیست ، یه کافه خلوت برید ، اگه بیرون برید هرکی رد بشه میخواد زل بزنه بهتون و حواستون پرت م ...

دیگه قرار رو گذاشتن نمیتونم عوض کنم مکانشو

ممنونم از راهنمایی قشنگت

همینو بگو دیگه انترا نگفتن حداقل بریم کافه حالا گرما هیچیییی میترسم فامیل ببینه

چرا خونه نیومدن؟ پارک تواین هوا ؟  چرا قبول کردی خیلی گرمتون میشه . بعد تو پارک چی می خواین بخورین خنک شین؟    طرف بی تجربه اس و نمی خواد خرج کنه  لااقل دونگی حساب کنید برید کافه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
بیرون خوب نیست ، یه کافه خلوت برید ، اگه بیرون برید هرکی رد بشه میخواد زل بزنه بهتون و حواستون پرت م ...

هرکی هر حرفی میزنه من یاد خودم میوفتم 

من بر اولین بار رفتیم داشت باهام حرف میزد کلا زل زده بودم بهش دقیقا اونم زل زده به من 😂

تو این گرما کی پارک میره ؟

کافه و اینارو ازشون گرفتن ؟

بگو خسیس دنگمونو میدیم نترس 

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
چرا خونه نیومدن؟ پارک تواین هوا ؟ چرا قبول کردی خیلی گرمتون میشه . بعد تو پارک چی می خواین بخورین خ ...

خودمون نخواستیم بیان چون پدرم تازه فوت شده تو محیط روستا حرف درمیارن 

فک نکنم بخوان چیزی بخرن بخوریم 😅😅

2706