2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

و مایی که برعکس شماییم🤦‍♀️

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
اگر وضع مالی مناسب هستبا گفتگو راضی کناگر نه همسرت درست میگه

اوضاع مالی خوبه خونه داریم شرایط اوکیه ولی اصلا راضی نمیشه جوری ک گریه هم کردم فقط میگه نه درصورتی ک پسرمو خیلییی مایل بود تا باردارشم 

من دخترم شش سالش بود و ما عاشق بچه دوم بودیم

اما به هسچ عنوان تو این مملکت قصدش نداشتیم

دخترم هی با مامانم نماز میخوند و آرزوی خواهر بذادر میکرد 

و ما تو اوووووج جلوگیری دیدیم بچه تو راهه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوضاع مالی خوبه خونه داریم شرایط اوکیه ولی اصلا راضی نمیشه جوری ک گریه هم کردم فقط میگه نه درصورتی ک ...

خب شاید به مرور زمان نرم تر شد

حالا خیلی هم اصرار درست نیست

😊😊 من با خانوادم خیلی خوشبختم

همش بهونه میاره میگه خونه کوچیکه اخه خونه ۲۰۰متری کجاش کوچیکه میگه تو بارداریت سخت بود اینم همون میشه میگه تازه راحت شدیم از بچه همش دنبال بهونس و من واقعا ناراحتم ک پسرم تک مونده

2706