2733

مثلا حفظ اسم داروها ،دوز هاشون و .....

درخواست دوستی ندین! قبول نمیکنم ...لطفا اقایون تو تاپیکم نظر نزارن 🙏🏻🙏🏻ممنون میشم 

فکر نکنم سخت باشه همسر من میرفت راحت یاد گرفت.تازه خیلی هم اهل وقت گذاشتن روی درس و اینا نیست

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکر نکنم سخت باشه همسر من میرفت راحت یاد گرفت.تازه خیلی هم اهل وقت گذاشتن روی درس و اینا نیست

چی بگم والا دودلم

درخواست دوستی ندین! قبول نمیکنم ...لطفا اقایون تو تاپیکم نظر نزارن 🙏🏻🙏🏻ممنون میشم 

نه اصلا من ۶سال قبل اون زمان ۸۰۰تومن دادم رفتم بعد تو نت دیدم این اپلیکیشنا هست هرچی تو کلاسا اموزش میداد همونجا بود🥲🥲

یکی ام بعدش بخوای کار کنی باید ۷ماه بدون حقوق کاراموزی بری و عشوه داشته باشی واسه حرف زدن من نزدیک ۲۰تایی داروخونه پرسیدم یه ۱۰تاش شرط عشوگی داشتن😑بقیه ام روشون نمیشد بگن😪

نه اصلا من ۶سال قبل اون زمان ۸۰۰تومن دادم رفتم بعد تو نت دیدم این اپلیکیشنا هست هرچی تو کلاسا اموزش ...

الان چی؟؟ الان از مدرکتون استفاده میکنین؟؟

کلا چندتا داروعه؟ حفظش سخته؟؟

الان چی؟؟ الان از مدرکتون استفاده میکنین؟؟کلا چندتا داروعه؟ حفظش سخته؟؟

نه همون جوری مونده خاک میخوره حوصله ۷ماه کاراموزی ندارم نه سخت نیست فکر کنم یه ۳۰۰یا ۴۰۰تایی باشه هر جلسه استاده میگفت ۳۰تاشو حفظ کنید بیاین 

نه همون جوری مونده خاک میخوره حوصله ۷ماه کاراموزی ندارم نه سخت نیست فکر کنم یه ۳۰۰یا ۴۰۰تایی باشه هر ...

نمیدونم چیکار کنم ،نمیدونم تابستونو چیکار کنم😮‍💨😮‍💨

میترسم ازلکی هم هزینه کنم ،هم تابستونم هدر بشه 

نمیدونم چیکار کنم ،نمیدونم تابستونو چیکار کنم😮‍💨😮‍💨میترسم ازلکی هم هزینه کنم ،هم تابستونم هدر بش ...

اگه دنبال کار هستی واقعا کلاس های حسابداری برو یا دستیار دندانپزشکی بین دوره ها اینا پول بیار ترن البته حقوقی مطابق با وزارت کار داروخونه هم خوبه ها ولی تا بهخوای به حقوق خوب برسی پیر شدی