2733
عنوان

خانومای ورزشکار بیان

45 بازدید | 6 پست

من نه چاقم نه لاغر ... متناسبم حالا به نظرتون باشگاه برم بدنسازی یا ایروبیک یا چی؟!

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤

بستگی به علاقه و هدفی که از ورزش داری باید انتخاب کنی.

با بدنسازی میتونی فیتنس کار کنی و اندام عالی حالا چه حجیم چه اسکینی درست کنی.

یعنی جواب هر هدفی رو میده.

شنا هم ورزش خوبیه که هم تناسب اندام بهت هدیه میده هم بدن فوق‌العاده سالم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی به علاقه و هدفی که از ورزش داری باید انتخاب کنی.با بدنسازی میتونی فیتنس کار کنی و اندام عالی ح ...

اره هدفم تناسب اندام هست 

مرسی 

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
اره هدفم تناسب اندام هست مرسی

با شنا میتونی بدنی خیلی خیلی قشنگ تر داشته باشی.

در واقع زیبا ترین اندام‌رو شناگرها دارن.

ولی اگه بخوای به اون اندام برسی باید حداقل ۸ ۹ ماه شنا کنی.

و البته تخصصی شنا کنی.

اما بدنسازی از همون یکی دو هفته اول نتایج مشخص میشه. 

ولی بدنی که با وزنه ساخته میشه زود تر هم از دست میره یعنی اندام بعد کنار گذاشتن ورزش برمیگرده.

ولی ما شناگرهایی داریم که حتی یک سال بیشتر ورزش نمیکنن و اندامشون رو دارن.