2733
عنوان

از دست پسرم دارم روانی میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4027 بازدید | 151 پست
الان بعد کلی حرف و تمرین از دور که سگارو میبینه میگه مامان ببین سگ دارن خوشگله پشمالوعه میگم بریم جل ...

خب پس ببین خوب نتیجه گرفتی که والا در همین حد عالیه اصلا یه مرز باید بین انسان و حیوان باشه...پس اگر بخوای و تلاش کنی میتونی ... ...بچه منم از دور عاشقونه ولی گفتم اگر نزدیک بشی مریض میشی چون تو خیابونن کثیفن

دکتر بردمش برای کمبود هاش یمدت زینک دادم گفتن خوبه پسر من خیلی خوب بود از پارسال ترساش شروع شد حتی ا ...

عزیزم باید حتما یه مشاور یا روانشناس کودک ببریش 

چون معلومه این ترسا یه منشا دارن باید پیداش کنی و درمانش کنی…

دختر منم پارسال دکتر گفت اگه اینجوری ادامه بده چهار سالگی بیار ببینیم شاید بیش فعال باشه اون موقع دارو میدم با اون آروم میشه 

گفت اینجور بچه ها خودشونم خیلی عذاب میکشن و دست خودشون نیس که والدین رو اذیت میکنن.. باید دارو بخورن حتی نمیتونن تمرکز بکنن و بعدها تو درس و حتی کارشون به مشکل میخورن…

و اینم بگم این داد زدن ها منع کردن ها و دعوا کردنشون خیلی تاثیرگذاره 

منم دقیقا خیلی نه نکن میگم بهش خیلی داد میزنم 😔خودمم بعدش عذاب وجدان میگیرم 

خیلی عصبی شدم میخوام برم دکتر یمدت قرص ارامیخش مصرف کنم 

کمتر سر بچه داد بزنم

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استارتر عزیز سلامبسیار طولانیست ولی تجربه منهبچه من هم چهار سال و نیمشه و بخاطر این لجبازی هاش و شلو ...

سلام عزیزم

خوندم متنتون رو

من خودمم خیلییی کتاب میخونم اما در رابطه با کودکان نخوندم راستش تاحالا

ولی ی نکته بین حرفاتون خیلی برام جالب بود بدونه اینکه به ترسش اشاره کنی ترسشو بریزی من هربار بهش میگم فلان چیز نباید ازش بترسی و انگار بدتر کردم کارد

مِن کوردِم نَوَه‌ی مَردِم رولَه‌ی کاوَه‌ی آسِنگَرِم ✌️.                  لینک کارزار خروج افغان های غیر قانونی  از ایران..لطفا امضا کنید  https://www.karzar.net/visa
عزیزم باید حتما یه مشاور یا روانشناس کودک ببریش چون معلومه این ترسا یه منشا دارن باید پیداش کنی و در ...

پسر من تمرکزش عالیه 

خیلیم چیزارو خوب و زود یاد میگیره مثلا شعر خوندن اسم ماشینا حیوانات و... یه حرکات خاصی مثل مثلا همه چیزو تو دهنت نکن لج میکنه و نمیخواد قبول کنه...

منشا ترسشم گفتم از سگ ترسید و ادامه دار شد

مِن کوردِم نَوَه‌ی مَردِم رولَه‌ی کاوَه‌ی آسِنگَرِم ✌️.                  لینک کارزار خروج افغان های غیر قانونی  از ایران..لطفا امضا کنید  https://www.karzar.net/visa

کتاب های من دیگر ما رو شروع کن بخون

مثلاً وقتی بچه ات مشغول بازی هست

یا خوابه کتاب بخون

من خوندم خیلی اثر داشت

راجع به روانشناسی کودک هست

میگه چرا بچه لجبازی می‌کنه و چه کنید درست بشه

اینو بگم دوای اصلی این مشکلات احترام و محبت به کودک و آزادی دادن بهشه تو کارهایی که زشت و خطرناک نباشه 

#پزشکیان میگه من از رانت استفاده نکردم پس چطور دخترت تو پتروشیمی جم استخدام شد؟!  پزشکیان میگه شفاف هستم پس چرا میگن تو مجلس مخالف شفاف سازی بودید؟! پزشکیان راجع به آزادی زنان حرف میزنه، پس چرا به احمدی نژاد گفت باید گشت ارشاد برقرار باشه؟!  پزشکیان میگه دولت سوم روحانی نیستم پس چرا کابینه روحانی ستاد شما رو دست گرفتن؟! چقدر در دولت روحانی بی برقی کشیدیم و مردم تو آسانسور موندن! خداروشکر دولت رییسی بی برقی نداشتیم/ چقدر کارخونه دولت روحانی تعطیل کرد و رئیسی مجدد راه اندازی کرد؛ پزشکیان که میشه دولت سوم روحانی رو نمی‌خوایم.
خب پس ببین خوب نتیجه گرفتی که والا در همین حد عالیه اصلا یه مرز باید بین انسان و حیوان باشه...پس اگر ...

جدیدا تلاشامم بی فایدس.لج میکنه و همش بدتر میشه درمونده شدم واقعا

مقصر شمایی مادر که به بچه استرس میدی 

اگر دمپایی میخوره یکبار بهش بگین دمپایی بخوری میکروب ها میرن دهنت شکمتو میزنن میریضت میکنن دیگه نگو بذار بخوره 

سرش اصلا داد نزن لجبازی نکن چون الگوی اون بچه تویی

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 

این تاپیک کلن ناامیدم کرد

دختر من  ۱۹ماهشه

وحشتناک فضوله ‌

امروز از بس حرص خوردم سردرد گرفتم

همش امیدم اینه بزرگشه بهتر میشه

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿 🌿ستـ‌ـ💫ـٰاره ها نهفته در آســمـ🌫ـان ابـ🌧ـری         دلـ❤️‍🩹ـم گرفته ای دوسـت هــ🌪ـوای گـریه با من……هوای گریه با من…….🫧
پسر منم ۴سال ونیمشه وبشدددددت لجباز.جدیدا هم حرف بد یاد گرفته البته از باباش😒😒

دختر منم ۴ سالشه لجباز برا هرچیز گریه میکنه 

فک کنم این سن اوج لجبازیشونه 

منو اذیت میکنه بعد هر هر میخنده

مقصر شمایی مادر که به بچه استرس میدی اگر دمپایی میخوره یکبار بهش بگین دمپایی بخوری میکروب ها میرن ده ...

درد منم همینه که نمیتونم بیخیالش بشم استرس مریض شدنشم دارم اصلا برام قابل پذیرش نیست که مثلا ببینم پسرم ناخونگیر یا دمپایی گذاشته دهنش با اینکه هزاران بار گفتم مریض میشی

هزاران بار بهش گفتم نکن مریض میشی دعواش کردم گفتم کثیفه چندشه هزاااار بار تکرار کردم دوماهه همینهاخه ...

عزیزم مشاوره های همکده عالین سرچ کن شمارشونو در بیار وباهاشون در ارتباط شو بدون مشاوره قطعا ب بچه ضربه بزرگی زده میشه بعدها بزرگ شه هزارتا مشکل درمیاد که منشاء اونا ریشه از کودکی داره

این تاپیک کلن ناامیدم کرددختر من ۱۹ماهشهوحشتناک فضوله ‌امروز از بس حرص خوردم سردرد گرفتمهمش امیدم ا ...

خیلی مواظبش باش کوچک ترین کم کاری و بیخیالی ممکنه اثراتش جبران ناپذیر باشه

درد منم همینه که نمیتونم بیخیالش بشم استرس مریض شدنشم دارم اصلا برام قابل پذیرش نیست که مثلا ببینم پ ...

خب کم کم به خودت و بچه آسیب روانی میزنی 

ما ها که بزرگ شدیم هزار بار چیزای کثیف خوردیم 

هیچ چیمونم نشده اما کتک هایی که از مادر خوردیم قشنگ یادمونه البته من هرگز کتک از پدرم نخوردم مادرمم یکبار ولی دقیق یادمه که چقد منو ازش متنفر کرد 

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 
پسر من تمرکزش عالیه خیلیم چیزارو خوب و زود یاد میگیره مثلا شعر خوندن اسم ماشینا حیوانات و... یه حرکا ...

عزیزم منظور منم الان نیس دختر منم سه سالشه تقریبا و از دو سالگی صحبت میکنه کاملا و شعر میخونه 

یاد میگیره همه چیو

حتی ادرسارو

منظورم آینده هست 

الیته منم نمیگم حتما این مشکلو داره.. گفتم یه مشورت بگیری خیالتم راحت تره .

اونجارو متوجه نشدم . بلاخره همه بچه ها یه سری ترس ها دارن 

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
2706