2733
2764
عنوان

مامانا دستم ب دامنتون بچم یهویی تب کرده دیشب و دونه قرمز زده

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مراقب تبش باش.صبح ببرش دکترقشنگ توضیح بده تا تشخیصش درست باشهخوب میشه نگران نباش😘😘

ممنون عزیزم پدرم در اومد تا پاییز و زمستون رد کردم از تب و ویروس گرفتن طفلی الآنم چله تابستون و تب 😭

ممنون براش دعا کن توروخدا خیلی ترسیدم

الان ی عکس مشابهش میفرستم چون خودش خوابه بزور از سردرد خوابید میشه علایم بچتونو بگید ؟همزمان با تب ج ...

پسرم هنوز بدنش جوش نزده بود همش میگفت گلوم درد میکنه بعد جوش قرمز زد بعد و تب میکرد و کسل بود بعد یکی دو روز جوشای آبدار زد یه دونه هم داخل چشمش در اومد بردم دکتر آمپول زد گفت اول داخل بدنش در اومده بعد دو سه روزم خوب شد بعدش دخترم گرفت تا دو سه تا جوش زد یکمیم تب داشت چون داداشش گرفته بود فهمیدم ابلست بردم دکتر گفت چون کوچیکه سبک میگیره فقط یه پماد و شربت واسه خارش داد و گفت اگه تب کرد استامینوفن بده

[QUOTE=344592169]بله پسرم دو هفته پیش گرفت دخترمم هفته پیش[/QUOT از کجا گرفتن مدرسه ها که تعطیل هستن ...

کوچیکن عزیزم پسرم ۵ سالشه دخترمم ۲ سالشه پسرم میرفت کوچه پیش دوستاش از اونا گرفت اینجا خیلی زیاد شده دخترمو بردم دکتر چندتا بچه دیگم ابله گرفته بودن آورده بودن دکتر

پسرم هنوز بدنش جوش نزده بود همش میگفت گلوم درد میکنه بعد جوش قرمز زد بعد و تب میکرد و کسل بود بعد یک ...

سردرد هم داشت ؟!چون خیلی میگه سرم درد می‌کنه 

رفتم تو نت نوشته بود از مننژیت هم میتونه باشه نگران اینم خیلی

😭

پسرم پنج سالشه عزیزم اول با گلودرد خفیف بعد تب و دونه های ریز الان هم سردرد بدی داره بزور خوابوندمش 

نه اگه اینجوریه فک نکنم ابله باشه شاید به چیزی حساسیت داشته یا عرق سوز شده حتما دکتر ببر

اره جوش های خیلی ریز زیر پوستی و نزدیک هم داره 

دیشب ساعت دوازده دکتر بردم کودکان اصلا نگفت چیه فقط تب بر داده و دیفن هرچیم پرسیدم چیه گفت چیز خاصی نیست!

2706