2733
2764
عنوان

تصادف بدی کردم😭

262 بازدید | 28 پست

بچه رو بردم پارک ،اولا که ماشین رو جای اینکه سمت راست پارک کنم سمت چپ پارک کردم(اینو بعد همسرم گفت) بعد موقع خروج موندم بین دو ماشین ، وقتی اومدم در بیام ماشین تقه زد گاز خورد رفت تو در ماشینی که اون دست خیابون پارک بود😭😭😭😭 در ماشین طرف داغون شد ، از خجالت نمی‌تونستم از ماشین پیاده شم فقط تونستم زنگ بزنم به همسرم ، دیگه پلیس اومد، ولی آیروم رفت با این تصادف بچگونم،  من تازه چند روز بود اعتماد به نفس پیدا کرده بودم رانندگی میکردم 😞 آخه این چه گندی بود زدم ، همسرم چیزی نگفت گفت فدای سرت ، ولی من چجوری دوباره پشت فرمون بشینم چجوری این گندو هضم کنم، ماشین طرف نو بود🥺

چجوری خودمو ببخشم،من یه آدم بی عرضم از خودم متنفرم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خوشبحالت که همسرت درکش بالاست 

من یک سال و خورده ای میشه گواهینامه گرفتم بعد فهمیدمکه هرگز قرار نیس رانندگی کنم و فقط برا ثبت نام ماشین کد من رو میخواسته 

هیچوقت نمیبخشمش....

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ آخ داخه‌که‌ی گرانم...رو روو عشقه‌که‌ی جارانم ...
از بی عرضگی خودم دارم میسوزم که چه اشتباه بچگونه ای کردم

پیش میاد خبره ترین راننده هام تصادف میکنن و طبیعیه اگ قرار بود تصادف نشه ک صافکار نقاشا برشکست میشدن

اونم بیمه ما لحاظ کرده براشفک کن مدل ۴۰۳ بود🥺

آخه بیمه خسارت تعمیر ماشین یا حالا تعویض قطعه رو میده ولی ماشین مدل بالا صاحبش میتونه شکایت کنه و خسارت افت قیمت رو هم بگیره 

2706