2733

یعنی هزار بار خداروشکر میکنم که تا ویژگی های بدمو ترک نکنم ازدواج نمیکنم که ی خانواده هم بدبخت کنم با رفتارم . من ۵ سال پیش ی گوشی a20s خریدم چندبار از دستم افتاد کلا بد شد هنگیو... بعد گوشیمو دادم ب داداشم کوچیکه واسه بازی اینا بعد خودمم رفتم ی گوشی ۹ میلیونی خریدم بخدا مدل بالا هم نیست بگم پرومکس فلان باشه .از یطرفم داییم ارث پدری مامانم اینارو کلا کشیده بالا مال ۴۰ میلیاردی و برده کلا ۳۰۰ میلیون داده مامانم 😂 بازم مامانم گفت برادرمع همخونمه من بی وجود نیستم بزار دلش خوش باشه با اونا . بعد اومدم ختم زندایی و دخترش بغل دستکم هعییی ب گوشیم نگاه میکنم پچ پچ میکنن. من از پول مامانم خریدم اینو هعییی دارن حرفشو میزنم فشار میخورم کثافتا بعد زنداییم ب دخترداییم گفت من بهت پول میدم تو بری گوشی آیفون ۱۵ بخری😂😂ای خداااا واقعا زورم داره یکی نیست بهش بگه بتدچه؟ اون نشسته رو مال مامانم میخوره هرساله یک میلیارد زمین حق مادریمو کشت میکنن میخورن بعد بهمونم حسودی میکنن. فقط از خدا میخام بجایی برسم که از درون و ماتحت کلااا ب فنا برن پلشتا😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی از خاله هام با داییم بحث کرد زنداییم اومد خاله ی ۵۵ سالمون زد😂😂خالمم گریه میکرد

خیلی از اینجور آدما بدم میاد زندایی خودمم اصلا خوب نیست باهاش حال نمیکنم خداروشکر سال تا سال همدیگه رو نمی‌بینیم بخاطر اینکه خانم فقط با فامیلای خودشه داییمو آدم حساب نمیکنه