2733
عنوان

طلاق عاطفی

172 بازدید | 9 پست

نمیدونم چه مرگمه نمیدونم از بعدزایمانم حدود ۶ماهه احساس میکنم مث قبل شوهرمو دوست ندارم دعواهامون جدی تر وطولانی تره رابطه جنسی اصلاانداریم شوهرم سرش تو گوشیشع توجیحه شم اینه که تو بی ادبی زن نیستی یک ماهم قهرباشیم نمیاد بگه زن چه مرگته داغ یه حرف محبت امیز یه عشقم به دلم موند منم سرد شدم مرده متحرک فقط بچه مو میبینم و وقتم بااونه اینم تازگیا اینستا نصب کرده مدام یا سرکاره یا سرش تو گوشی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببین عزیزم شما تحصیل کرده هستید هم شما و هم همسرت فقط سواد رابطه دو نفره ندارید اول باید بدونید یه رابطه دو نفره رکن اولش احترام هست  که خیلی مهمه به همسرت احترام بذار حتی اگه قیافه و ظاهرش رو خیلی دوست نداری دوما بهش محبت کن وقتی محبت کنی بلاخره اونم بعد یه مدت یاد میگیره محبت کنه الان برای انجام این دو تا باید شما صبر زیادی داشته باشی پس زندگی صبر زیادی می خواد پس نکته سوم شد صبر  و نکته دیگه که توی زندگی شما خیلی مهمه یه مقدار سکوت از جانب شماست زیاد منم منم نکن زیاد شلوغ نکن فکر می کنم شما زیاد توی خونه داد وبیداد می کنید سکوت اجازه میده مشکلات رو از زوایای مختلف ببینید و براشون راه حل پیدا کنید موفق باشید

ببین عزیزم شما تحصیل کرده هستید هم شما و هم همسرت فقط سواد رابطه دو نفره ندارید اول باید بدونید یه ر ...

باورت میشه دیگه خسته شدم اینقدربهش گفتم بهم توجه کن دوسم داشته باش نه منو نه پسرمو دوست نداره خسته ام همین الانم طلاقم عاطفی گرفتیم دوتا همخونه