2733

اول درخواست مطالبه مهریه و تامین خواسته و اعسار از پرداخت هزینه دادرسی بده همش یه پرونده میشه

تامین خواسته ینی اموال شوهرتو توقیف کنی

بعد محکوم میشه به پرداخت مهریه

بعد ک قطعی شد میری درخواست صدور اجرائیه میکنی 

بعد اونم نداره یجا بده میاد درخواست قسط بندی میده

بعد قاضی استعلامات میگیره بنا ب توانش قسط بندی میکنه و تمام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما میری اول دفتری ک ازدواج کردی درخواست میدی سه ماه اینجا زمان میبره چون استعلام میگیرن ایا مواردی به اسم ایشون هست مالیات توقیف میکنن از حساب بانکی . ماشین . خونه .

دوم جواب استعلام اومد شما میبرید خدمات قضایی درخواست مهریه مییدید از دادگاه صالح که اینجا مبلغی بین ۳ تا ۹ میلیون بستگی ب تعداد سکه داره از شما دریاقت میکنندبابت دادخواست 

بعد جلسه زسیدگی شد از ایشون میخوان که هرچی دارای داره اعلام کنه از حقوقش تا اول میپزسن توانای دارس میگه نه درخواست اعسار میشه که بنا ب وضعیت ایشون کارشناس تعیین میکنه شما میتونی بخشی از حقوق ایشون توقبف کنید بابت مهریه 

اجرت مثل هم همین روند داره 

ممنونواز راهنماییتون.خیلی زمان میبره که قسطاشو پرداخت کنه؟

خواهش میکنم

اره کلا مردا اذیت میکنن 

ولی شماهم میتونی با ی سری کارا هی بری جلبشو بگیری ولی خب جفتتونم اذیت میشید تو این مسیر

ولی در کل مهریه رو میتونی بگیری باید دردسر ها و رفتو امداشو بجون بخری

2706