2733
عنوان

رفتارم درست بود یا نه

149 بازدید | 12 پست

من تازه جدا شدم ی بچه ۷ ساله دارم طبیعیه ک نباید بزارم جنس مخالف ب من یا بچم نزدیک شه 

خب داستان از این قراره ک موقعی ک مجرد بودم یکی از پسرای آشناهامون عاشقم شد و جن باری اومد خواستگاری 

من هروقت کسیو قضاوت کردم ب بدترین شکل خودم تواون موقعیت همونکارو کردم بشدت از قضاوت بترسید کارما همیشه بیداره 💎💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیتونستی به کاربرا احترام بزاری و همون پست اول بزاری؟

مگه چقدر طولانی میشد  

همش سه خط ننوشتی ، کلی جا داشت بنویسی. 

دخترم😍عشق همیشگی من💕تو بزرگ‌ترین بهانه‌ی زندگی من و بابا هستی😍😍 ۱۸ اذر ۱۴۰۲❤ 

من جواب رد دادم الان ک جداشدم این آقا چن باری برا بچه من خوراکی خریده یاازباغ میوه میاره براخانوادمون بعد این آقا مجرده هنوز مامانش اونروز غیر مستقیم چشم تو چشم ب من چیزایی گف ک زن مطلقه نباید انتظار داشته باشه پسر مجرد باهاش ازدواج کنه

من هروقت کسیو قضاوت کردم ب بدترین شکل خودم تواون موقعیت همونکارو کردم بشدت از قضاوت بترسید کارما همیشه بیداره 💎💙

حالا من بقرآن حتی با این آقا سلامم نمیکنم امروز باز برا بچم خوراکی خرید اومد داد منم جلو خودش گفتم دیگ از غریبه ها چیزی نگیر شنید و انگار ناراحت شد اگ باز تکرار کرد ب مامانم میگم ب پسره بگه نزدیک منو بچم نشه