2733

روتین پوست من در حال حاضر همینه

شوینده مخصوص پوست چرب درخت چای دیپ سنس

ماسک ورقه ایی درخت چای دیپ سنس عالیه منافذمو میبنده

ابرسان پوست چرب فیس دوکس

پماد اداپالن اخر شبا

روی جوشام اکنومیس میزنم

تو طول روز چای سبز میخورم

صبحا میرم باشگاه ضدافتاب پوست چرب سینره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فوم نواکنه

آبرسان الویکس 

ضدآفتاب لافارر 

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
اره

شوینده ی رفرشینگ سیمپل قیمت مناسب

شوینده ی سراوی برای پوست نرمال تا چرب عالی قیمت بالا

سرم نیاسنامید اوردنیری برای منافذ

سرم سالیسیلیک اسید اوردینری برای جوش هفته ای دوبار یا سه بار

آبرسان کاسه ای نوتروژینا طرح قدیم

ضدآفتاب پوست چرب لافارر

ضدآفتاب فلوییدی مای هم خوبه ولی خیلی کم چربه 

کرم دور چشم هم خیلی مهمه اگه بالای25سالی بیشترین هزینه رو برای کرم دور چشم کن 

سرم دور چشم کلارنس ، سرم دورچشم مولتی پپتاید اوردینری، کرم رتینول دورچشم اینکی لیست اینها خوبن هرکدوم بودجه ت رسید