2733
2764
عنوان

شوهرم کارتو داد به جاریم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1738 بازدید | 93 پست
کوفتم شد به خدا

شاغلی

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

بعدا جایی عنوان کنین اون روز که رفتیم فلان جا برای فلان غذا از کارت ما که دست جاری بود مثلا600 برداشت شد. غذا نوش جونتون باشه اما یادمون باشه تو سفرهای بعدی دستمون به سمت کارت کس دیگه ای دراز نشه. به هر حال زن و شوهری گفتن، برادر شوهر و جاری گفتن...
الانم با شوهرت دعوا نکن... بذار آروم تر شی بعد محترمانه بگو من باید اولویت داشته باشم نه هر کس دیگه ای که حتی 10 سال از من بزرگتره. من و تو زن و شوهریم باید پشت هم باشیم... کلا با آرامش که فکر کنه و خجالت بکشه از کارش

آخرش کارت افتاد دست من جاریم گفت ننداریش بده من تحویلش بدم سپرده بود به من

🤣🤣🤣🤣این دیگه تهش بود، تاتو باشی دیکه کارتتو ندی دست دیگران، همون لحظه باید میگفتی به شوهرت راستی کارتمو بده دستم باشه 

الانم تو جمع یا خودت یاشوهرت ترجیحا شوهرت بگن فلانی کارتو میدی؟ ماهم که مادر خرج (که مثلا اره همه خرجا باما بوده)

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿                                                                                                                                         به چشمهایم زل زد و گفت باهم درستش میکنیم!،  چه لذتی داشت همین باهم‌؛ حتی اگر باهم هیچ چیزی درست نشود                                                                            ✨سختترین حق الناس این است که به روح دیگران لطمه بزنی
بعدا جایی عنوان کنین اون روز که رفتیم فلان جا برای فلان غذا از کارت ما که دست جاری بود مثلا600 برداش ...

یعنی هم گفتین حواستون به خرج و مخارج بوده و هم اینکه عنا یه جوری بیان کردین اول همسر آدم، دوم همسر آدم، سوم همسر آدم

اونا که میفهمن خرج رو کی کرده ولی خودت شاغلی اگه اره از این به بعد پولات تو کارت خودت باشه و باهاش س ...

دوتامون یه شغل دوم داریم که کار مشترکه کارتشم یه دونست ولی زحمتش با دوتامونه

من بودم اصلا تحمل نمیکردم قشنگ به رو می‌آوردم و کارتو میگرفتم وقتی شما هستید جاری چیکاره است این روشن فکرهایی هم که تز میدن بزرگتر بوده ببخشید کارت ایشون پول ایشون چرا باید دست جاری باشه تازه جاری میگه کارت هم گم‌نکنی دست من سپرده.خداروشکر من با خانواده شوهر جایی نمیرم.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
اولا کارت هاتون رو جدا کنید دوما اگه جاریت از همه بزرگتره شوهرت کار خوبی کرد

چه ربطی داره آخه..مگه چندتا بچه باهم رفتن بیرون که خوب کرده به بزرگه داده...وقتی زنش اونجاست هیچ معنایی ندارد..

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
عقل داره این شوهر منآخه جاری کیه که بخوای خودشیرینی کنی مرد!

خیلی گیجن والا، شما رو بچه میدونه

یا چنبار تو جمع یه چیزی سفارش بده، اگه کسی نگاه کرد  بگو.هوس کردم خب حالا کارته خودمونه دیگه

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿                                                                                                                                         به چشمهایم زل زد و گفت باهم درستش میکنیم!،  چه لذتی داشت همین باهم‌؛ حتی اگر باهم هیچ چیزی درست نشود                                                                            ✨سختترین حق الناس این است که به روح دیگران لطمه بزنی
😂😂😂😂حالا چرا انقد عصبانی هستی بابا نهایتش کارتتو جدا کن یا جلو‌همه از دست شوهرت بکش بگو براش منم ...

الان بیشتر بحثم شعور نداشته‌ی شوهرمه 

حق که هیچی!

هرچند برگردم کوفتش میکنم چون من نباشم کارش لنگه

چه ربطی داره آخه..مگه چندتا بچه باهم رفتن بیرون که خوب کرده به بزرگه داده...وقتی زنش اونجاست هیچ معن ...

نمیگم اگه به زنش میداد کار اشتباهی بود 

ولی اون خواسته احترام بزاره 

جاری بزرگ مثل خواهر میمونه 

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋
2706