2733
2764
عنوان

کیا تک فرزند دارن ‌و بچشون الان بزرگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 39 پست
اصلا بچه دار نشو خواهشا درک کنید شما در مقابل اونی که وارد این دنیا میکنید مسعولید یکی دیگه رو بدبخت ...

ببین تک فرزندی اصلا خوب نیس خیلی از روانشناسا همینو می گن درسته اوضاع اقتصادی خوب نیس ولی بچه در آینده مشکلات زیادی از لحاظ روحی روانی پیدا می کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین تک فرزندی اصلا خوب نیس خیلی از روانشناسا همینو می گن درسته اوضاع اقتصادی خوب نیس ولی بچه در آین ...

تک فرزندی زمانی خوب نیست که خانواده توان اقتصادی داشته باشن ای کاش پدر و مادر ما اینو درک میکرد به جای ۷ تا بچه یکی میاوردن بدبخت میکردن والا وقتی همون یکی درست و با عشق تربیت بشه از هزارتا مثل من بهتر بار میاد از لحاظ روحی هم بهتره

تک فرزندی زمانی خوب نیست که خانواده توان اقتصادی داشته باشن ای کاش پدر و مادر ما اینو درک میکرد به ج ...

۷ تا خیلی زیاده دوتا خوبه سه تاهم اگه کسی پولدار باشه خیلی اوکیع منم حقیقتا نمی دونم تا چه حد می تونی درست باشه چون مسائل روانشناسی تا حد خیلی زیادی پیچیدست ولی چیزی که من از بیشتر روانشناسا شنیدم این بوده که تک فرزندی خوب نیس ....یه چیز دیگه اینه پدر و مادر خیلی تو تربیت بچه تاثیر داره یعنی ۹۹ درصد تو شکل گیری تربیت موثره پدر و مادر خوب باشند بچه تک‌ فرزندم باشه خوب می تونن سالم تربیتش کنن ولی اگه خوب نباشن بچه که زیادم باشه باز نمی تونن خوب تربیت کنند 

۷ تا خیلی زیاده دوتا خوبه سه تاهم اگه کسی پولدار باشه خیلی اوکیع منم حقیقتا نمی دونم تا چه حد می تون ...

به نظر من خانواده های که اوضاع مالی درستی ندارن اصلا نباید بچه دار بشن چه برسه به دوتا و سه تا حالا طرف دارا باشه بره ده تا بچه هم بیاره مشکلی نیست