2733
2764
عنوان

🧖‍♀️به نظرتون اونج جووووونی تا چه سنی هست🧖‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 74 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

جوانی به سن و سال شناسنامه ای نیس

هروقت تونستی خودت و زندگیت رو دوست داشته باشی ( با همه کم و کاستی های غیر قابل تغییر )

هروقت تونستی از نعمت های ریزی که بقیه نمیبینند لذت ببری ،

اون وقت اوج جوانیته

🚫لطفا لایک نکنید🚫خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد! نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند......کاربر سال ۹۶🙂بنا به دلایلی با کاربری جدید وارد سایت شدم.. سعی میکنم با نگفتن یک سری حقایق این کاربری رو حفظ کنم...
اوج جذابیت زنان بین ۳٠_۳۵عه.

خداروشکر 

بالاخره یکی ۳۰ ب بالا گفت😑😂 همشون گفتن ۲۳، ۲۵

اکثرا ۲۵

واقعا منی ک ۲۴ وخورده اییم حس پیری کردم🥺🥺😂

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
تاوقتیکه حوصله مسخره بازیو داشته باشی تو تونل بری جیغ بزنی تاوقتیکه بی دلیل بخندیو

قشنگ بود🌱🤌

ولی منظورم ظاهری و چهره اس🙂

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
2706