2733

مادرم امشب بردن بیمارستان بستری شد بخاطر کلیه و قندش شوهرمم شیفته شبکاره از غروب حوصله نداشت پدرمم از ۹شب رفت خوابید و من امشب فقط مخام مث بچه ها گریه کنم 

چند وقته خونه مادرمم تازه فردا مخاسم برم خونه باید پیش پدرم بمونم خدایا خودت کمک کن حال مادرم خوب بشه نارسایی کلیه داره و دیابت قندش۵۰۰بود 

بابامم الزایمر منم باردارم فردا نوبت دکتر دارم تنهام اصن یجوریه حالم مث بچه ها دلم گرفته 

احساس تنهایی میکنم شدید 😔😔😔

غصه نخور مامان مهربون درست میشه همه چی

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید