2733
عنوان

ماجراهای من و دخترم😵‍💫

405 بازدید | 43 پست

توی تاپیک های قبل هم گفتم خسته شدم از دستش امروز زده کرم پودر دیورم رو با رژگونه قرمز قاطی کرده که معجون جادویی بسازه😑 نصف کرمپودرم رفت😭زدمش انداختمش توی اتاق 😔 اینهمه پول دادم ضد افتاب استیکی خریدم با چاقو از وسط نصفش کرد😑 خسته شدم دیگه از دستش بجای عذر خواهش هم میگه خوب کردم😵‍💫

۶ سالشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چقدر بی توجهی ک چاقو دم دست بچته تاباهاش چ کارایی کنه...

اول حواست ب طفلت باشه مادر

بعداینکه وسایل ارایشیاتو دم دست بچه نذار واسه بچه ها خیلی مضره

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...

چرا باید این وسایل جایی باشن ک دست بچه بهش برسه؟  

اون طفل معصوم رو نزن اون چیزی نمیدونه بچه هس یکم اراده ب خرج بده وسایلت رو جایی بزار ک دستش نرسه

واسه دیدن چنتا ستاره ⭐️ ماهت رو از دست نده 🌙آسمون شبهای بی ستاره زیاد داره.......

میدونی هرچی کتکش بزنی سر کش تر میشه بهتره همچین وسایلی رو از دسترسش خارج کنی یا مدلای ارزون تر بخری بدی دستش برا خودش نزن بچه رو وقتی بچه کتک میخوره  کتک خوردن براش عادی میشه ب مرور و هر وقت میخواد خطایی کنه میگه انجامش میدم مگه میخواد چیکار کنه نهایت چارتا چک و لقده ک میخورمش نزار ب اون مرحله برسه ک کتک براش عادت بشه و تو روت حرف بزنه 

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 درخواست دوستی ندین لطفا...خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫 مستی که داره پیشت اعتراف میکنه براش کشیش نشوووووو.....
چرا باید این وسایل جایی باشن ک دست بچه بهش برسه؟ اون طفل معصوم رو نزن اون چیزی نمیدونه بچه هس یکم ا ...

به خدا گذاشتم بالای کمد اومدم دیدم با چوب داره میزنه بهش بی افته🤥

2706