2733

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ضد افتاب شارلوت تیلبری 

ضد افتاب لاپرری

ضد افتاب چنل

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑
عزیزم عطری می‌شناسی بوی بیسکوییت پتی بور بده؟یا یه یه بوی خیییلی لطیف مخملی مثه اون

پانوژ داتورا

کیمبرلی

پویزن گرل

اینا بوی وانیل و بیسکوییت میدن 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑
مرسی گلمعطر ارزون با بوی رز سراغ نداری جنسشم خوب باشه

میدنایت رز 

لالیک لامور

مری می

رومور رز

میس دیور

اینا اسانس رز دارن ولی قیمتشون بستگی داره به میزانی که خریداری میکنید مثلا ۱۰۰ میل یا ۲۰۰ میل خیلی متفاوته

میتونید مینیاتوری اینا رو تهیه کنید قیمتشون عالیه 

یا شرکتی بگیرید ولی شرکتی ها با اینکه بوی اورجینال رو میدن ولی ماندگاریشون کمتره

میدنایت رز لالیک لامورمری میرومور رزمیس دیوراینا اسانس رز دارن ولی قیمتشون بستگی داره به میزانی که خ ...

ماشالله چه اطلاعاتی

کوشن تا حالا داشتی تجربتو بگی؟کره ایه میگن خیلی خوبه  

مارک کانسیلر و کانتور با قیمت مناسب چه مارکی خوبه

از کجا لوازم آرایشی اصل بگیرم

کولیچه میقولی🍪
ماشالله چه اطلاعاتیکوشن تا حالا داشتی تجربتو بگی؟کره ایه میگن خیلی خوبه مارک کانسیلر و کانتور با قی ...

اره کوشن خوبه ماندگاری هم بالاست و چون داخلش پرایمر داره خیلی خوب روی پوست میمونه و ظاهر نچرال داره ولی کاور خاصی نداره اگه کاور براتون مهمه کوشن استفاده نکنید .

کانسیلر و کانتور زیاد میشناسم میشه رنج قیمت رو مشخص کنین؟ آخه قیمتا خیلی متفاوته نمیدونم کدوم برند رو بگم 😊

من خودم لوازم آرایشم رو از ترندیول میخرم یا حضوری میگیرم .

اره کوشن خوبه ماندگاری هم بالاست و چون داخلش پرایمر داره خیلی خوب روی پوست میمونه و ظاهر نچرال داره ...

مرسی گلم 

رنج قیمت فقط پرایمر و کانتور بگو تا ۲۰۰ تومن آخه زیاد استفاده نمیکنم چیزه گرونی نمیخوام

بی بی کرم و سی سی کرم چی

فقط منافذ باز دارم پوستم چربه نوعش گندمی ام بععد می‌خوام چیزی که میزنم سفید نباشه عین این گرما که کره آیا میزنن عینه گچه 

کرم پودر بزنم یا پنکیک یاکوشن یا بی بی کرم

کولیچه میقولی🍪
مرسی گلم رنج قیمت فقط پرایمر و کانتور بگو تا ۲۰۰ تومن آخه زیاد استفاده نمیکنم چیزه گرونی نمیخوامبی ب ...

پرایمر گابرینی خوبه همین حدود ۲۰۰ هست.

کانسیلر فلورمار. گلدن رز . گابرینی . کالیستا همشون خوبن قیمتش هم حدود ۲۰۰

میتونید کانتور و کانسیلر استیکی یورن رو بخرید دوتاش کنار هم هست ۳۰۰ قیمتشه

کانتور آرت اسکین هم خوبه قیمتش ۱۰۰

بی بی کرم و سی سی کرم عالیه توش ضد افتاب هم داره و آسیب نمیزنه به پوست فقط سی سی کرم کاورش از بی بی کرم بیشتره برند فارماسی هر دو رو داره و عالیه

برای درمان منافذ باز میتونید از سرم نیاسینامید اوردینری استفاده کنید 

اگه برای آرایش روزانه میخواین همون بی بی کرم یا سی سی کرم استفاده کنید تا صورتتون خراب نشه .

پنکک روی صورت خوب نمیمونه چون پوستتون چربه باید زیرسازی بشه . کوشن هم خیلی روشنه و چون شما پوست روشن گفتید دوست ندارید پس گزینه خوبی نیست 

کرم پودر هم سنگینه و پوست رو به مرور خراب میکنه اگه کاور خیلی بالا لازم ندارید پس بهتره کرم پودر استفاده نکنید .

همون سی سی کرم بهترین گزینه هست . برای عروسی و تولد و ...هم کرم پودر خوبه . اگه خواستید کرم پودر بگیرید برند گابرینی خیلی کرم پودر خوبی داره قیمتش هم عالیه

مرسی عزیزم❤️❤️😍اگه سوال داشتم ازت میشه بپرسم باز؟؟

خواهش میکنم❤️

بله خوشحال میشم راهنماییتون کنم عزیزم❤️